r.

Najciekawsze skiny tygodnia #5 – Workshop

Kolejny artykuł z serii "Najciekawsze skiny tygodnia"! Specjalnie dla Was wybieram najładniej wykonane (według mnie) skórki z usługi Steam Workshop. Dobrze jest wspierać twórców, którzy poświęcają czas, aby wprowadzić swoje przepiękne prace do naszych ukochanych gier.

Tego tygodnia nie możecie przegapić! Poniżej znajdują się najciekawsze skórki wybrane przeze mnie! Zapraszam do ich obejrzenia i wyrażenia swojej opinii na temat tego co za chwilę zobaczycie!

Nie zapomnę skórek tego z tego tygodnia

Dlaczego nie zapomnisz tych skórek? Ponieważ jest to najprawdopodobniej najgorszy zbiór skórek ze wszystkich które do tej pory widziałeś! Artyści w tym tygodniu jakby zapomnieli o tym aby wstawić coś ciekawego… Mimo tego odnalazłem parę unikatowych skinów aby pojawiły się tutaj specjalnie dla was! Zapraszam!

Glock 18 | PROFESSIONAL: klik!

Prosta acz klasyczna, a może lepiej powiedzieć – stylowa. Drewniane wykończenie uchwytu dla tego pistoletu, oraz stonowane kolory, bez wątpienia nadają tej skórce uroku! Może Valve powinno zastąpić standardowego Glocka tym skinem? Co wy na to?

skiny tygodnia
skiny tygodnia
skiny tygodnia

M4A4 PUNK: klik!

Skórka która posiada motyw potwora, jednak na pierwszy rzut oka wygląda to jak tekstura skopiowana z jakiejś groty… Jednak po dogłębnym obejrzeniu skina, widać że jest to gruby miś z puszką farby w łapce, wtf!?

skiny tygodnia
skiny tygodnia
skiny tygodnia

AUG | Asura: klik!

Najprawdopodobniej najładniejsza skórka którą dzisiaj tu zobaczycie. Bardzo dobrze i starannie wykonana tekstura z motywem przewodnim smoka oraz drapieżnej… Małpy? Nie ważne czego, ważne że wygląda znakomicie! Zaczynam wpłacać $$

605570304_preview_Aug_Side
605570304_preview_gif
605570304_preview_asura_wear_0

VENTILATORS – DUALIES: klik!

Metaliczne, a także po raz kolejny proste wykończenie skórki, według mnie właśnie takie skórki zdobywają serca graczy. Na mój gust skórka nie musi posiadać wielu kolorów, które często rozpraszają podczas gry, powinna być gustowna i stonowana. Ta właśnie taka jest, dlatego w tym tygodniu została wybrana jako najlepsza skórka tygodnia.
Dual bereta skiny tygodnia
Dual bereta skiny tygodnia
Dual bereta skiny tygodnia

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o ten tydzień to jedyne skórki warte naszej pełnej uwagi, oraz naszego wsparcia, to według mnie dwie ostatnie któe zostały przeze mnie zaprezentowane. Chciałbym usłyszeć od was w komentarzach czy sądzicie tak samo! Czekam na wasze odpowiedzi, a już wkrótce kolejne artykuły z tej serii!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]