r.

Motar2k zdonejtował Izaka!

Podczas streama Izaka dokonało się niemożliwego, a mianowicie: popularny donator, Motar2k, odwiedził kanał naszego polskiego komentatora i zostawił u niego dotację – dosyć wysoką!

Cała sprawa zapewne nie wydarzyłaby się, gdyby nie nieszczęście, które spotkało wczoraj Izaka, a mianowicie – został on okradziony z pieniędzy znajdujących się na PayPalu.

Motar2k zdonejtował Izaka!

Byłem świadkiem całej sprawy więc jeszcze łatwiej jest mi o niej opowiedzieć – Izak jak zawsze zajmował się komentowaniem, a mianowicie dosyć poważnym meczem bo derbami Polski pomiędzy Lounge Gaming i Vexed. Nagle kiedy zakończyła się druga połowa spotkania (15:15) stało się coś niesamowitego.

Motar2k zasubskrybował Izaka i napisał: check the donations

motar2

to ponad 20 tysięcy ludzi oglądających obecnie Izaka było w szoku – oczywiście większość osób pisało, że jest to po prostu fake, ale jak się okazało nie był. Po sprawdzeniu dotacji przez Izaka okazało się, że otrzymał on 2 tysiące dolarów!

Myślicie, że wszystko jest dzięki Motarowi? Nie! Bardzo dużo pomógł mu Pasha, który skontaktował się z Motarem i powiedział mu, że Izak jest bardzo dobrą osobą, która dzieli się bardzo swoją pasją ze swoimi widzami (tak napisał Motar2k w dotacji).

Poniżej macie screena, który pokazuje tego donate’a:

izak

Wczoraj na FAKE fanpagu Motar2k pojawiła się taka wiadomość:

motar2k

Może ta osoba ma kontakt z Motarem albo po prostu przewidziała co się stanie? A Wy co o tym myślicie? Postąpiliście by tak samo w sytuacji Motara?

[latest_posts  category = “counterstrike” count = “6”]