r.

Matchmaking bez Rosjan? Jest sposób!

Matchmaking bez Rosjan? Jest sposób! I to legalny, zatwierdzony przez Valve i Steam! W końcu będzie można włączyć komunikację głosową bez potrzeby irytacji.

Pomyślcie, ile to razy graliście mecz turniejowy w Counter-Strike: Global Offensive, kiedy w Waszej drużynie był toksyczny gracz, który okazał się być “ruskim”, który nie zna żadnego innego języka prócz rosyjskiego. Irytowało to Was?

Matchmaking bez Rosjan? Jest sposób!

5669ef6dd3a0c

Program MM Server Picker stworzony został przez użytkownika – maddada – który wrzucił swoją aplikację do serwisu Gamebanana.com, po czym został bardzo szybko i sprawnie rozpowszechniony w Internecie. Valve go w pełni zaakceptował, a informacja o programie pojawiła się również w oficjalnych poradnikach CS:GO na platformie Steam. MM Server Picker nie wpływa na pliki gry, a co za tym idzie? Gra nie traktuje tego jako cheat, gdyż jest to program, który ustawia region, na którym chcemy grać. Taki system, tylko że wbudowany, ma DOTA 2.

Jak zainstalować MM Server Picker?

1. Pobieramy aplikację MM Server Picker

2. Rozpakowujemy pobrany program

3. Uruchamiamy aplikację Matchmaking Server Picker jako administrator

4. Odświeżamy serwery przyciskiem [REFRESH ALL SERVER]

5. Wybieramy interesujący region – zalecamy: [EU West], [EU East] oraz [Poland]

6. Klikamy przycisk akceptacji [APPLY]

7. Wchodzimy do gry i cieszymy się grą w konkretnym regionie!

Możemy dodatkowo sprawdzić status serwerów poprzez wciśnięcie przycisku [STATUS]

Dla Waszych informacji NIE MAMY nic przeciwko graczom z Rosji, bo niektórzy są bardzo przyjaźni, potrafią współpracować, potrafią się komunikować czy to w języku angielskim, czy nawet w języku polskim, ale są i tzw. toksyczni gracze, którzy utrudniają grę rankingową. I wybór regionu pozwoli zmniejszyć prawdopodobieństwo pojawienia się toksycznego gracza w matchmakingach. Oczywiście, nie ma 100% pewności, że wykluczy się takich graczy, bo wielu mieszka również w Europie.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]