r.

Kody do CS:GO dostępne w sklepach!

Sklep SEDOC.pl udostępnił super produkty dla fanów gier komputerowych jak i tych na konsolę. Jeżeli od dawna byłeś zainteresowany grą CS:GO, a nie miałeś możliwości zakupu go przez internet to jest to idealna okazja dla Ciebie! Nie, nie chodzi tu o PSC!

Na świetny pomysł wpadł właściciel firmy SEDOC.pl, który wprowadził do sklepów możliwość zakupienia kodów do CS:GO. Zobacz o co chodzi!

Kody do CS:GO

Od dawna chciałeś kupić jakąś fajną grę, ale mama nie pozwalała płacić kartą przez internet? Idealna okazja dla Ciebie bo jedna z najlepszych gier patrząc na rozwój w 2015 roku jest dostępna w sklepach w Twoim mieście! Co musisz zrobić, żeby dostać ową grę?

  • Wejdź na stronę SEDOC.pl, a potem zajrzyj TUTAJ – czyli w ofertę i wybierz grę CS:GO.
  • Po kliknięciu w grę mamy opcję “Pokaż gdzie kupię”, a po wejściu w nią wystarczy, że wpiszemy swój adres, a wyskoczy nam seria sklepów w której dostępna jest owa gra do zakupienia.
  • Po wykonaniu wyżej wymienionej czynności powinna wyskoczyć Ci lista sklepów z dostępną obecnie grą, która wygląda tak: sklepy
  • Teraz jedyne co musisz zrobić to udać się do sklepu i poprosić sprzedawcę o grę. CS:GO dostaniesz za 50 złotych.
  • A następnie ponownie wracasz na stronę i wpisujesz kod z paragonu. Jeżeli wykonasz czynność poprawnie powinien wyskoczyć Ci poprawny CD-KEY do wpisania na platformie związanej z grą.

Lista sklepów z którymi współpracuje SEDOC.pl (nie gwarantuje to dostępności danej gry w każdym z tych sklepów):

sklepsy

Jeżeli nadal nie potrafisz sobie poradzić z zakupem gry oglądnij poniższy filmik, który szybko Ci wytłumaczy co powinieneś zrobić.


[latest_posts category=”counter-strike” count=”9″]