Counter Strike r.

Zmiany w EnVyUs

Włodarze organizacji Team EnVyUs wczoraj poinformowali e-sportowy świat o zmianach w szeregach dywizji CS:GO. Fabien „kioShiMa” Fiey nie jest już zawodnikiem amerykańskiej organizacji. Jego miejsce zajął były zawodnik LDLC White - Timothée „DEVIL” Démolon.

Dla wielu fanów francuskiej formacji może być to nie lada zaskoczeniem, ponieważ już za miesiąc rozpoczyna się jak dotychczas największy turniej CS:GO. Mowa tutaj o MLG Columbus na który zawodnicy EnVyUs dostali bezpośrednie zaproszenie.

DEVIL zastępuje kioShiMę w Team EnVyUs

Ostatnie wyniki francuskich zawodników nie wyglądały zbyt dobrze. Po wygranym Dreamhacku Cluj-Napoca 2015 zawodnicy EnVyUs zaczęli się borykać z problemami. Oprócz piątego miejsca zdobytego podczas ESL Expo Barcelona na początku tego roku, NBK i spółka nie zdołali osiągnąć nic znaczącego. Ostatnim turniejem, na którym wystąpili jeszcze z k1o był IEM Katowice. Zawodnicy EnVy wygrali w Spodku zaledwie jeden mecz i uplasowali się na ostatnim miejscu w grupie a jedenastym w końcowej klasyfikacji.

 

envyIEM
EnVyUs podczas IEM Katowice 2016

 

Organizacja wraz z resztą drużyny doszła do wniosku, że najlepszym sposobem na polepszenie sytuacji drużyny będzie wymiana kioShiMy, który w ostatnim czasie nie był w dobrej dyspozycji.

Sam Fiey po rozstaniu się z drużyną napisał: 

Dyspozycja, która prezentowałem w ostatnich miesiącach nie była w ogóle do mnie podobna. Muszę powrócić do poziomu na którym czułem się komfortowo i stać się silnym jak nigdy wcześniej.

W miejsce dwudziestojednoletniego k1o do drużyny dołączył Timothée ‘DEVIL’ Démolon. DEVIL to były gracz takich drużyn jak Platinium-eSport oraz LDLC White. Z LDLC wygrał ASUS ROG Assembly Winter w Helsinkach, na którym zanotował imponujące ratio 1.41!

Lider EnVyUs – NBK zapytany o DEVILA powiedział:

DEVIL to świetny młody zawodnik. Ciężko pracuje na swoją markę i to widać. Pokazał to grając w LDLC a jego wartość będzie rosła z każdym krokiem. Wraz z chłopakami zaufaliśmy mu i nie możemy się doczekać rozpoczęcia współpracy.

Miejmy nadzieję, że zmiany, które zaszły w EnVy przyniosą oczekiwany efekt i będziemy się mogli znów ekscytować świetną grą francuzów!

 

 

foto – hltv.org

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]