r.

Typy na Dreamhack!

Wczoraj rozpoczął się długo oczekiwany Dreamhack. Mieliśmy szansę oglądać kilka ciekawych spotkać, a dzięki temu mogliśmy zobaczyć formę drużyń. Dzisiaj podpowiem Wam na co warto obstawić, żeby wpadło kilka skinów - zobaczcie!

Pamiętajcie, że nie namawiamy do hazardu, a jedynie dzięki obserwacji pokazujemy, która drużyna może wygrać w danym spotkaniu.

Typy na Dreamhack

mecz1

Dignitas wczoraj pokazało świetną dyspozycję przeciwko VP, ale Mouzy także poszalały. Mecz jest bardzo trudny do analizy, a ryzyko jest niesamowicie wysokie. Proponowałbym postanowienie LOW Bet’a na Dignitas chociaż dzisiaj może zdarzyć się wszystko.

mecz2

Astralis czyli ekipa starego TSM’u to nadal świetna formacja, która potrafi pokonać dosłownie każdą drużynę. Nawet jeżeli by wygrało Mouz to Astralis sięgnie po zwycięstwo.

mecz3

NaVi to mocarna drużyna, którą dowodzi GuardiaN, a ten człowiek jest w niesamowitej formie! Luminosity wygrało z FaZe podczas BO3 dnia dzisiejszego i według mnie mogą postraszyć także NaVi. Proponowany bet to low na Luminosity.

Na dzisiaj to wszystko. Chciałbym dodać, że typowanie wideo, które było już wcześniej zapowiadane rozpocznie się od połowy lutego.

[latest_posts category=”counter-strike” count=”9″]