r.

Już niedługo turniej od HTC!

Już niedługo turniej HTC Reborn Invitational, w którym zagra 8 drużyn z Ameryki Północnej! Zapraszam do newsa po więcej informacji.

Firma HTC, która zajmuje się między innymi produkcją smartfonów, ogłosiła turniej w Counter-Strike: Global Offensive dla drużyn, które aktualnie grają z Ameryki Północnej. W zawodach udział weźmie osiem formacji, a w puli nagród HTC Reborn Invitational znalazło się aż 10 000$. Do udziału w zmaganiach zostali zaproszeni między innymi gracze Counter Logic Gaming, Cloud9 i Keyd Stars.

Uczestnicy HTC Reborn Invitational:
CLG
eLevate
Cloud9
Liquid
Nihilum
Tempo Storm
Keyd Stars
affiNity

Na liście uczestników znajduje się siedem drużyn oryginalnie wywodzących się z Ameryki Północnej oraz jedna z Ameryki Południowej – Keyd Stars. Brazylijska formacja od pewnego czasu mieszka jednak w Los Angeles, skąd przygotowuje się do kolejnych zawodów i rozgrywa oficjalne spotkania online.

Zawody HTC Reborn Invitational odbędą się już w najbliższy weekend. Zawody zainaugurowane będą pojedynkiem CLG vs. eLevate w sobotę o godzinie 19:00 czasu CET. Najlepsza ekipa zostanie wyłoniona w poniedziałek nad ranem. Pula nagród wyniesie 10 000$.