Counter Strike r.

Jeśli CS:GO miałoby anime opening, to wyglądałoby tak…

Nie musisz być mangozjebem, aby zobaczyć ten opening. Szczerze, to może się okazać, że jest to opening, który chcesz zobaczyć, a o tym nie wiesz.

Openingi z anime to sztuka sama w sobie. Często pokazują odwagę, są optymistyczne, a to wszystko dodatkowo jest okraszone jakąś fantastyczną muzyką, która sprawia, że sam zaczynasz czuć ekscytacje i nie możesz doczekać się obejrzenia całego odcinka. Openingi te często po swoim energicnzym i kolorowym charakterze, tak naprawdę mogą nie mieć nic wspólnego z klimatem samego Anime. Ba, możesz nawet nie pamiętać historii z danej animacji, ale możesz zapamiętać opening, który na długo zostanie Ci w głowie.

Naturalnie więc nie musisz być fanem Counter Strike’a: Global Offensive, aby docenić ten fanowski film.

CS:GO anime opening możecie obejrzeć w filmie poniżej:

Swoją drogą… Jeśli ktoś zna język japoński, to prosiłbym o przetłumaczenie tekstu piosenki oraz napisów, które pojawiają się w filmie. Domyślam się, że pewnie większość z nich będzie dotyczyła Rosjan, wódki i wyzywania członków swojej drużyny, ale mogę się miło zaskoczyć.

CS:GO anime opening przypadło wam do gustu? Macie jakiś opening z anime, który przypadł wam do gustu? Swoją opinią, jak zawsze możecie podzielić się w sekcji komentarzy, a ja z chęcią się z nią zapoznam.