Counter Strike r.

HellRaisers Oskar oddaje ekwipunek?!

Jeden z zawodników HellRaisers, a mianowicie Oskar postanowił oddać większość swojego ekwipunku w zamian za ...? Przekonajcie się sami!

Niestety zawodnik nie postanowił robić giveaway’a, a po prostu został okradziony i nie chciał tracić czasu na wyjaśnianie całej sprawy z policją więc postanowił oddać swoje wartościowe skórki dla hackera. A może dało się to wyjaśnić inaczej? Dowiedzcie się o całej sprawie!

Oskar okradziony

Cała sprawa rozpoczęła się najprawdopodobniej wczoraj kiedy Oskar postanowił poinformować swoich fanów o całej sytuacji. Szczerze czytając jego post bardzo się zdziwiłem, że nie szukał innego sposobu na odzyskanie tego konta tylko postanowił oddać (prawdopodobnie) kilka tysięcy dolarów umieszczonych w oddanych skórkach.

oskarhacked

Pod TYM linkiem znajdziecie link do oficjalnego profilu Oskara na facebooku.

W szybkim tłumaczeniu Oskarowi został zabrany dostęp do jego konta na Twitterze, gmailu oraz do kilku innych rzeczy. Wyjaśnił to dogadując się z hackerem i wysyłając mu trochę jego skinów. Nie chciał czuć się znowu bezużyteczny.

Co myślicie o tym sposobie rozwiązania sprawy? Czy nie lepiej było napisać do właścicieli wyżej wymienionych witryn/firm i odzyskać konta albo chociażby zgłosić to na policję? Poniżej znajdziecie zdjęcie, które przedstawia jak obecnie wygląda ekwipunek Oskara:

mejer123

Tak to wszystko. Zdziwieni?

Pod TYM przyciskiem znajdziecie link do oficjalnego konta Oskara na steamcommunity.

[latest_posts category=”counter-strike” count=”6″]