Counter Strike r.

FNX zostanie zbanowany?!

Pewien z użytkowników HLTV po finale wielkiego turnieju w Katowicach postanowił ujawnić czarną historię zawodnika Luminosity, FNX.

Wszystko pewnie tylko przez to, że Luminosity z turnieju na turniej odnosi coraz większe sukcesy, no i ktoś postanowił doszukać się brudu. Tym razem był to użytkownik 12yo, któremu udało się znaleźć coś na FNX-a. Co to było? Przekonajcie się sami.

FNX zbanowany?

Sprawa jest co najmniej poważna, bo okazało się, że na początku swojej kariery (jeszcze podczas ery CS 1.6) został zbanowany za cheaty. Co prawda, było to dwa lata temu, ale znając politykę VALVE, powinien on nie mieć dostępu do większych turniejów – na przykład typu major.

Dowody

vacban

fnx1 fnx2

Link do konta STEAM – TUTAJ.

Link do konta ESL – TUTAJ.

Na powyższych zdjęciach mamy idealne dowody na to, że to właśnie ten zawodnik został złapany na cheatowaniu i na pewno nie jest fake. Dlaczego? ID konta STEAM jest takie samo, jak podane w profilu ESL.

Co najdziwniejsze, kibice domagają się zbanowania FNX-a, ale na decyzję VALVE będziemy musieli troszeczkę poczekać. A Wy co o tym myślicie? Powinni go zbanować, czy wybaczyć stare “błędy”?

[latest_posts category=”counter-strike” count=”6″]