r.

Fanowskie projekty na rękawice do CS:GO

Jak zapewne wiecie Valve ostatnimi czasy dodało do gry aktualizację w której znajdowały się nowe rękawice. Od dnia wczorajszego zaczęły pojawiać się już projekty na "skiny".

Większość tych projektów jest wykonane przez fanów, a nie przez organizacje, ale przyznacie, że wyglądają świetnie. Specjalnie dla Was udało mi się zebrać kilka najciekawszych koncepcji.

Projekty na rękawice

Cloud9

c9

Pierwszy, ale raczej najsłabszy z przedstawianych dzisiaj projektów. Rękawice są robione na kolorach firmowych Cloud9, ale większość ich zajmuje logo. Nie są one jakoś perfekcyjne, ale jak każde uatrakcyjniły by oglądanie naszej ulubionej drużyny na turniejach.

NIP

12472405_781465525320228_2682379291468255054_n
Koncepcja, która wygląda znacznie lepiej niż jej poprzednik. Sama organizacja NiP udostępniła tą grafikę na swoim profilu, a to może oznaczać, że jakiś grafik od nich zrobił to specjalnie dla nich.  Na owym projekcie widać barwy związane ze Szwedzką drużyną, a dodatkowo na palcach widzimy ich firmowy skrót oraz logo co dodaje jeszcze większego klimatu. Szczerze to mi się podoba, a Wam?

G2 ESPORTS

g2
Typowo fanboyski projekt, a tym razem z organizacją Ocelota. Jak widać wykonawca jest wielkim fanem Rain’a bo to właśnie rękawice są stworzone pod niego. Jego podpis możemy zobaczyć na zapięciu do nadgarstka. Gdyby nie loga organizacji to można by było powiedzieć, że są to typowo Polskie barwy, ale jeżeliby weszło do gry to czemu tym nie grać? Rękawice mają na sobie dobrze wyeksponowane firmowe kolory oraz widoczne loga. Wszystko na plus.

IBUYPOWER

ibp
Drużyna, która już jest zbanowana za sprzedawanie meczy, ale jak widać nadal ma swoich wiernych fanów którzy (jak widać) z ochotą wykonują projekty związane z ich drużyną. Kolejny świetnie wykonany projekt, który troszeczkę przypomina rękawice NiPu ze sposobu zrobienia. Możliwe, że robił to ten sam grafik. Moim zdaniem jest fajne, ale posiada troszeczkę za dużo koloru czerwonego, ale przecież nie możemy narzekać bo jest to kolor typowo firmowy dla drużyny IBP. Podoba się Wam?

Który projekt według Was jest najlepszy? Dajcie znać w komentarzu!

[latest_posts category=”counter-strike” count=”9″]