Counter Strike r.

Fallout 4 w grze Counter-Strike

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby umieścić Fallout 4 w grze Counter-Strike? Jak wpłynęłoby to na rozgrywkę? Macie okazję się przekonać!

Co powiecie na to, aby umieścić znane technologie z Fallout 4 w grze Counter-Strike: Global Offensive? Na pewno granie w CS:GO byłoby o wiele łatwiejsze, szczególnie, gdy przeciwników można byłoby namierzać poprzez użycie systemu V.A.T.S. Jesteście ciekawi tego, co by było, gdyby umieścić…

Fallout 4 w grze Counter Strike

Fallout 4 w grze Counter Strike

Youtuber o pseudonimie Westracer, stworzył niesamowity filmik pt. Nuclear Strike, którzy łączy w sobie grę Fallout 4 oraz Counter Strike: Global Offensive. W Filmiku możemy zobaczyć działanie systemu V.A.T.S, który ma za zadanie namierzanie celi oraz ich załatwianie w zwolnionym tempie jak to ma się w post nuklearnej grze od Bethesdy. Po za systemem zwalczania przeciwników, ukazany jest Pip-Boy służącego do teleportacji na inną mapę, wybór broni czy Power Armora, który daje graczowi ogromną przewagę nad przeciwnikiem.

Swoją drogą…chcielibyście zobaczyć coś takiego w CS:GO jako np. mod w grze? Ja osobiście chciałbym! To byłaby ogromna frajda i na pewno humorystyczna zabawa!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]