r.

Fake skórki na serwerach zabronione!

Pracownicy Valve wypowiedzieli się publicznie na temat serwerów, które umożliwiały grę z wizualnie zmienionymi przedmiotami. Niestety, pluginy działające w taki sposób nie mogą już być na  serwerach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej sprawy, zajrzyj do rozwinięcia artykułu!

Sprawa toczyła się od lipca ubiegłego roku, kiedy to do Valve napłynęły skargi na serwery, które fałszowały ekwipunek gracza. Prawdopodobnie niedługo nastąpi kres takich wtyczek, ponieważ właścicieli serwerów zostali poproszeni o ich usunięcie.

Pluginy na fake zawartość ekwipunku

Na niektórych serwerach społecznościowych, głównie tych 4fun możemy spotkać dodatki, które umożliwiają nam bieganie ze skórką w rzeczywistości której nie posiadamy. Są też takie dodatki, które edytują żetony potwierdzające zakup operacji na tablicy wyników w grze. Valve tłumaczy swoje stanowisko w ten sposób, że takie serwery tworzą negatywne doświadczenie podczas gry. Były te sposoby także używane do oszustw podczas wymian, co prawdopodobnie zmusiło na twórcach gry zabronienie tych wtyczek. W swoim poście na blogu, Valve poprosiło o jak najszybsze usunięcie dodatku z serwera, zapewnili także, że mogą pomóc przy tym jeżeli ktoś się na tym nie zna.

fake

[latest_posts category=”counter-strike” count=”6″]