r.

EnVyUs wygrali DH Cluj-Napoca 2015!

Dzięki wygranej z Natus Vincere, EnVyUs zajęli pierwsze miejsce na DreamHack Open Cluj-Napoca!

EnVyUs w finale musieli zmierzyć się z ukraińskim Natus Vincere. Pierwszą mapą był de_train. Walka była bardzo zacięta, ale nie na początku, ponieważ EnVyUs wygrali siedem rund z rzędu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 z przewagą dla Francuzów. Na początku drugiej połowy Na’Vi odrobili straty i doprowadzili do remisu 9:9. Ukraińcy walczyli do końca, jednak nie dali rady wygrać tego meczu i gra zakończyła się zwycięstwem dla EnVy.

Drugie spotkanie odbyło się na ukochanym cobblestonie. Rozgrywki wyglądały podobnie jak na train. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla EVU, a w drugiej części zawodnicy Natus Vincere nie zdołali zdobyć ani jednego punktu, przez co mecz zakończył się zwycięstwem dla Francuzów i wynikiem 16:5.

Za zajęcie pierwszego miejsca na DreamHack Cluj-Napoca 2015, EnVyUs otrzymali 100 tysięcy dolarów!