r.

EnVyUs finalistą!

W pierwszym półfinale walkę między sobą stoczyły drużyny Team SoloMid oraz Team EnVyUs!

Walka między teamami zakończyła się dopiero po trzech mapach. Pierwszą z nich było de_cache, które zostało wybrane przez EnVyUs. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 z przewagą dla EnVyUs, a sam mecz skończył się z wynikiem 16:12 dla EnVyUs.

Drugą mapą było de_dust2, gdzie widoczną przewagę miał Team SoloMid. Pod koniec pierwszej połowy ENVY przerwali serię wygranych TSM, jednak w drugiej połowie Duńczycy doszczętnie zdominowali przeciwników i finalnie Team SoloMid zwyciężył grę z wynikiem 16:8.

Rozstrzygającą mapą było de_inferno, gdzie EnVyUs pokazało klasę! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 z przewagą dla ENVY. Francuzi dali tylko kilka punktów drużynie TSM, którzy zakończyli grę z wynikiem 9 punktów.

Dzięki tym dwóm zwycięstwom, Team EnVyUs zapewnił sobie miejsce w finale ESL One Cologne 2015.