r.

E-sport day: 05.01.2016

Aby nie robić wielu osobnych artykułów o nowinkach e-sportowych w świecie CS:GO, postanowiłem stworzyć jeden wątek, gdzie zamieszczę najważniejsze newsy z tego działu!

E-sport day to podsumowanie dnia pod kątem e-sportu w grze CS:GO. Od dzisiaj, taki artykuł będzie pojawiał się codziennie i będzie zawierał najpopularniejsze oraz najważniejsze nowości.

E-sport day: 05.01.2016

OpTic Gaming zatrudnia ex-Conquest

shahzam

Organizacja OpTic Gaming postanowiła podpisać kontrakt ze składem grającym poprzednio w Conquest. Po kilku tygodniach drużyna ShahZaM’a doczekał się opiekunów, wybór padł na popularną, zagraniczną firmę OpTic, która oprócz gry w Call of Duty oraz Halo postanowiła wkroczyć także na scenę CS:GO.

 

Ranking drużyn – Grudzień 2015

Jak co miesiąc portal hltv utworzył listę 20 najlepszych drużyn CS:GO. Poniżej prezentujemy taki ranking z grudnia poprzedniego roku. Nadal w pierwszej dwudziestce znalazły się dwie polskie drużyny; Virtus.pro na 5 oraz CSLG na 20 miejscu. Punkty liczone są na podstawie osiągnięć z ostatniego roku, formy w ostatnich dwóch miesiącach oraz wyniku osiągniętym na ostatnim turnieju offline.

a0f8e1414d7b04a3e87dfa7910ed46ed

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]