r.

Dziennik obstawiania #1

Czołem! Osoby, które śledzą stronę trochę dłużej, mogą wiedzieć, że taka seria była już na przełomie wakacji, ale postanowiłem ją przerwać. Po przemyśleniu całej sprawy jakiś czas temu postanowiłem, że wrócę do tego, ale w troszeczkę w innej formie.

Cała seria będzie wykonana w formie filmiku z kamerką oraz głosem – a na nim będę przedstawiał Wam moje propozycję typów z małą analizą najciekawszych meczy. Dzisiaj też taki filmik mieliście dostać, ale niestety bez kamerki, bo jeszcze mi nie dowieźli. Postanowiłem zrobić to dla Was w formie pisemnej.

Mecze i typy

29 dla Holy'ego

Analiza 1:

Pierwszy mecz K1CK vs RCTIC to spotkanie dwóch dobrych drużyn, ale jednej “mocarnej” organizacji, która wychowała kilku dobrych zawodników. Moim zdaniem, Brazylijczycy (K1CK) mogą wyglądać troszeczkę na słabszych, ale dzięki “plecom”, czyli organizacji, która ma świetnego trenera i cały personel za nim stojący, mogą czuć się mocniejsi. Może użytkownicy CSGL stawiają ich na przegranej pozycji, ale według mnie to oni będą zwycięzcami w dzisiejszym meczu.

Analiza 2:

Mecz Epiphany vs mixcat to spotkanie troszeczkę słabszych drużyn, ale także możemy liczyć na emocje z ich strony. Epiphany to dosyć słaba drużyna, którą ciągle rozwalali Polacy z ESC – często spotykali się w mniejszych turniejach, a Epiphany przeważnie wychodziło z meczu z białą flagą. Mixcat ostatnimi czasy pokazało się z dobrej strony w takich mniejszych turniejach i według mnie także możemy tutaj na nich liczyć.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]