r.

Dziennik betowania #8

Ósme wydanie dziennika betowania, który pokazuje, w jaki sposób obserwować mecze, a potem je obstawiać! (obstawianie +18)

Dzisiaj dziennik będzie zawierał podsumowanie całego tygodnia. Wczorajszy dzień przyniósł mało korzyści, ponieważ dwa bety na niższe procenty ukazały się nietrafne, ale nie poddajemy się, bo nic się nie stało.

Podsumowanie tygodnia:

W ciągu tygodnia udało trafić nam się 17 meczy poprawnie, a 12 razy przegraliśmy. Jest to dosyć zły wynik, ale mam nadzieję, że kolejne, kolejne i kolejne tygodnie będą przynosić nam jedynie sukces i poprawę naszych statystyk.

Podsumowanie dnia wczorajszego:

Bety wygrane:


  • E-Frag win
  • Method win

Bety przegrane:


  • FSid3 lostli>
  • NME lost

Zaczynamy kolejny dzień! Dzisiaj niestety jest on bardzo słaby do obstawiania, ponieważ większość meczy jest jednostronnych.

Dlatego dzisiaj tylko dwa mecze amerykańskich drużyn.

NEXUS VS A.AUTH

Nexus to drużyna niższego tieru, co prawda. Niektórzy myśleliby, że można zaryzykować i postawić na A.Auth, ale nie, nie! Lepiej postawić na Nexusa. A.Auth nie posiada szczególnych umiejętności wygrywania meczy, kiedy nie są faworytami. Dzisiaj wygra Nexus.

LIQUID VS ELEVATE

Liquid – mocna amerykańska drużyna. Elevate to zespół, który potrafi zaskakiwać, ale dzisiaj nie oczekuję niespodzianek – dzisiaj wygra Liquid.

 

 

Pamiętaj o tym, że obstawiasz na własną odpowiedzialność i portal nie odpowiada za Twoje stracone skiny. Artykuł jest stworzony w celu czysto edukacyjnym i bardziej jako test, czy przyjmie się taki typ informacji na portalu. Strona pod żadnym względem nie namawia do hazardu, a jedynie pokazuje, jak nauczyć się obserwowania meczów CS:GO.