r.

Dziennik betowania #47

Czterdzieste siódme wydanie dziennika betowania, który pokazuje, w jaki sposób obserwować mecze, a potem je obstawiać! (obstawianie +18)

Podsumowanie dnia wczorajszego:

Bety wygrane:

Na’Vi vs TSM

 

 

 

Według mnie zawodnicy z zachodu tutaj zaskoczą i pokonają TSM w BOl. Miejmy nadzieję, że trafi się tu jakaś fajna dla nich mapa na której dobrze się czują.

 

SK vs Evolution

 

 

 

SK to raczej  pewniak w tym spotkaniu chyba, że s1mple zachce się grać i po prostu zwycięży im to spotkanie, a z tego co wiem nie jest on teraz w formie.

Na’Vi vs Fnatic

 

 

 

Nie trzeba analizować, pewniak.

 

NiP vs TSM

 

 

 

No i znowu typ w przeciwności do procentu. Jednak wydaje mi się, że TSM dzisiaj będzie lepsze od Szwedów 🙂

 

Bety przegrane:

Fnatic vs NiP

 

 

 

Z powodu iż jest to BO1 dlatego taki typ. Wystarczy ztypować ten mecz niską wartością pieniężną, a potem nie płakać, że się straciło, albo cieszyć się wygraną. Tutaj będzie walka, albo dominacja. Wszystko zależy od kilku aspektów. Sami się przekonamy dzisiaj 🙂

Nowy dzień!

Epiphany vs ESC

Polska drużyna już miała kilka szans, żeby stanąć przeciwko Epiphany i wiele razy to wykorzystywała wygrywając spotkanie. Tym razem nie powinno być inaczej.

G2.Kinguin vs E-Frag

To raczej pewniak, bez analizy.

Property vs Orbit

Orbit od pewnego czasu dysponuję fajną grą i na prawdę fajnie się ich ogląda. Mają dosyć długą serie zwycięstw i na Property będą chcieli ją przedłużyć.

Pamiętaj o tym, że obstawiasz na własną odpowiedzialność i portal nie odpowiada za Twoje stracone skiny. Artykuł jest stworzony w celu czysto edukacyjnym i bardziej jako test, czy przyjmie się taki typ informacji na portalu. Strona pod żadnym względem nie namawia do hazardu, a jedynie pokazuje, jak nauczyć się obserwowania meczów CS:GO.