r.

Dziennik betowania #11

Jedenaste wydanie dziennika betowania, który pokazuje, w jaki sposób obserwować mecze, a potem je obstawiać! (obstawianie +18)

Podsumowanie dnia wczorajszego:

Wczorajszy dzień nie był szczególnie udany, bo zakończył się wynikiem 1/2 W/L, z czego jeden bet był ryzykowny, więc się nie załamujemy. Sumiennie się liczymy!

Bety wygrane:

  • D&G won

Bety przegrane:


  • PH lost
  • Piter lost

Zaczynamy kolejny dzień!

EB VS EPIPHANY

Mecz jest mocno jednostronny, ale zawsze zdarzają się przypadki, dlatego nie oddajemy go w 100% dla EB w analizie. Jest to tak naprawdę mecz trochę niższej ligi, ale nadal opłaca się go obstawić. eB pokazywało ostatnio fajną formę, dlatego oddaję ten bet dla nich.

DIGNITAS VS HELLRAISERS

Dignitas ostatnio wypadło z formy i przegrywało prawie z każdym, a HellRaisers wygrało fajny turniej. Mecz jest wyrównany procentami, ale będzie tutaj ciekawa wyrównana walka – tak czy inaczej, bet oddaję HellRaisers.

MORTALITY VS A.AUTH

Jakiś czas temu nie zaufałem drużynie A.Auth w meczu bodajże z Nexus, czego potem bardzo żałowałem. Co  prawda, są to drużyny niższego tieru, ale i tak będzie walka. Dzisiaj wygra A.Auth.

Pamiętaj o tym, że obstawiasz na własną odpowiedzialność i portal nie odpowiada za Twoje stracone skiny. Artykuł jest stworzony w celu czysto edukacyjnym i bardziej jako test, czy przyjmie się taki typ informacji na portalu. Strona pod żadnym względem nie namawia do hazardu, a jedynie pokazuje, jak nauczyć się obserwowania meczów CS:GO.