r.

Dlaczego bot na MM’ach nas nie słucha?

Pewnie nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, że kogoś z Twojej drużyny nie było. I pewnie nie raz nie chciał on słuchać rozkazów.

Kiedy na początku rundy brakuje kogoś z naszej drużyny automatycznie zastępuje go bot. Dzięki przychylności Valve możemy wydawać mu rozkazy domyślnym klawiszem “Z”. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdyż wiele razy nasz bot po prostu poleci na “pałę”. Przez co staję się bezużyteczny. Polecam używania “z” a następnie “4” czyli komendy, która powinna stopować naszego bota.

Niestety nie raz ta komenda nie działa i to nie jest wina cs:go tylko nasza. Po pierwsze nie możemy podawać jej botu w czasie na kupno broni, bo wtedy on nas nie słucha. Po drugie nie powinniśmy mu spamować tymi komendami, raz lub dwa wystarczą. Trzeci to musimy stać blisko naszego bota, gdyż nie będzie nas słuchał z końca mapy.

Tak więc po rozpoczęciu rundy podchodzimy szybko do nasz “BOT OLAF” klikamy przycisk komend głosowych “Z” i wybieramy 4 opcje “utrzymać pozycję”. Jeśli zginiemy przewijamy kamerę na naszego bota i klikamy E. Musimy mieć też zgranie, żeby wszyscy nie wstrzymywali tego bota, bo wtedy on zgłupieje.