r.

Dlaczego gramy w CS:GO? Dowiedz się!

Wiele osób może stwierdzić, że granie w gry komputerowe to strata czasu i w większości przypadków, kiedy mówimy o graczach "casualowych", taka osoba będzie miała rację. Jednak my, gracze, kochamy swoje gry! Poniżej kilka sytuacji, które mogą nam o tym przypomnieć! A więc, dlaczego gramy w CS:GO?

Poniżej znajdziecie filmiki, gify, obrazki, itp. które miejmy nadzieję powinny przypomnieć wam o tym, dlaczego gramy w CS:GO!

Dlaczego gramy w CS:GO? Właśnie dlatego!

Czy ktoś z Was widział kiedyś kapelę rockową grającą w CS:GO? Jeżeli tak, to wiecie o co chodzi… A jeżeli nie, to z pewnością chcecie się przekonać! Zajrzyjcie do filmiku poniżej!

I co Wy na to? Jeżeli zobaczyłbym taki obraz podczas rozgrywki, z pewnością dołączyłbym do kolegów z drużyny.
Oprócz tego, z pewnością nie pogardziłbym lecącym w moją stronę AK-47, bardzo przydatny karabin.

via GIPHY

Oprócz takich humorystycznych wstawek, w CS:GO możemy spotkać całkiem ciekawych ludzi, którzy postanawiają stworzyć część gry w rzeczywistości, a oto, co z tego wynika! Poniżej możecie znaleźć kilka zdjęć jednego z użytkowników reddita, który postanowił odtworzyć skórkę AK-47 Fire Serpent.

CS:GO dlaczego gramy

CS:GO dlaczego gramy

CS:GO dlaczego gramy

Podsumowanie

A Ty dlaczego grasz w CS:GO? Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach! Ja osobiście gram dla sportu i staram się być lepszy od swoich przeciwników. Nawet za cenę długich godzin spędzonych na treningu przed komputerem.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”9″]