r.

Czym jest competitive w CS:GO?

"Competitive" w CS:GO w pigułce. Zapraszam do czytania.

Gracze

Są to typy graczy, których można spotkać podczas gry turniejowej.

  • Sniper 

KennyS (AKA KennyS Smurf ♥♥♥♥♥♥♥, AWPer, Bazookaman) jest to osoba, która kupuje tylko snajperki, najczęściej AWP. Często nie chodzi ona z drużyną. Skupia się tylko na tym, żeby kogoś zabić. Mało interesują go cele zespołu.

  • Rosjanin

Rosjanin ( AKA ♥♥♥♥ blyat ) – jest to osoba, która może grać albo bardzo dobrze, albo bardzo słabo. Większość z nich będzie odmawiać komunikacji w języku angielskim i zareaguje tylko na ich rosyjskie “pozdrowienia”.

  • Troll

Troll (AKA I’m throwing for the lulz) jest stworzeniem, które gra mecze turniejowe w CS:GO tylko po to, żeby “trollować”. W rzeczywistości większość z nich po prostu płacze, że nie jest kierowana przez inne osoby.

  • ♥♥♥-kisser 

♥♥♥-kisser (AKA My team sucks, you guys deserve win) jest to osoba, która po prostu gra w gry i jeżeli jego zespół przegrywa, nagle zaczyna “oddawać się <3” przeciwnikom. Myśli, że jak odda rundy wrogom, to go dodadzą do znajomych i pokierują w następnej grze. Tak nie jest.

  • Kolekcjoner skinów 

Kolekcjoner skinów jest osobą, która wydaje dużo pieniędzy na nabywanie skinów, a przeważnie ledwo gra. Chyba, że używa AWP.

  • Naprawdę dobry gracz

Naprawdę dobry gracz jest rzadkością w dzisiejszej społeczności, zwłaszcza na niskiej randze. Jeżeli jednak trafi Ci się taka osoba, to Twoja szansa na zwycięstwo rośnie, ponieważ możesz spodziewać się bardzo dobrej komunikacji i braku konfliktów. Bardziej prawdopodobne jest to, że będziesz z nim grać od tej chwili, co się spotkaliście, niż się zaprzyjaźnisz.