Counter Strike r.

CS:GO – Świetne arty map

Czasem arty zadziwiają. Zobaczcie jak świetnie zostały odwzorowane mapy z CS:GO! + Mała opowieść i podziękowanie ode mnie - Splitera.

//Sam artykuł napisałem 8 miesięcy temu – nigdy nie wyszedł, pewnie przez to, że miałem coś dopisać, ale zapomniałem… Jestem tutaj już (odrobinę ponad) 13 miesięcy i napisałem dokładnie 500 artykułów. Zerknijcie poniżej na moje parę słów odnośnie wszystkiego, co działo się przez te 13 miesięcy.


Zobaczcie sami, jak użytkownik Tumblra kryjący się pod nickiem vingateninjafish wykonał arty map z CS:GO! Podpowiem: są one niesamowite!

CS:GO – Świetne arty map!

cobble overpass dust2 cache train


Uznałem, że dobrym pretekstem będzie małe wskrzeszenie tej starej jak świat składanki artów, która notabene się nie zestarzała wcale, aby napisać parę słów ode mnie – Splitera.

Zgłosiłem się do redakcji, aby się sprawdzić, czy podołam, czy uda mi się stać częścią zespołu, czy zostanę dłużej niż parę pierwszych dni (które też nie były łatwe). Pierwszy artykuł/poradnik uratowała Cat, za co dziękuję jej bardzo. Ogólnie to chcę podziękować całej byłej i obecnej ekipie H2P – dla Kasahary specjalne serduszko, dzięki niemu de facto tutaj jesteśmy.

Te 13 miesięcy nauczyło mnie wielu rzeczy – i wiem, że nauczą mnie jeszcze wielu innych. Tak, jakbyście nie myśleli, nie jest to tekst pożegnalny i nie rozstaję się z H2P – co to, to nie!

Jakkolwiek chciałem powiedzieć kilka miłych słów i podziękować… podziękować Wam, drodzy czytelnicy, za wszystko, co jest tutaj – każdy komentarz, pozytywny czy negatywny. Nie raz i nie dwa wypomnieliście mi moje błędy, na których zawsze starałem i staram się uczyć.

Jeszcze raz – dziękuję.

Myślę, że ten mały callback do starego, dobrego CS:GO Wam nie przeszkadza aż tak bardzo. A może chcielibyście raz na jakiś czas jeszcze zobaczyć coś małego z Countera?

PS Aby było tak jeszcze bardziej oldschoolowo, to zostawiłem stary, dobry [latest…], który kiedyś był musem przy wszystkim, co szło na H2P.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]

“Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.”