Counter Strike r.

CS:GO Najlepsze skiny cz. 2 – USP-S!

Czas na drugą część super-niesamowitej listy, która ukazuje moim zdaniem najlepsze skiny! Dzisiaj przyszła pora na startowy pistolet CT - USP-S!

Okej, standardowo najpierw statystyki USP-S.

usp-sstat

Jak w przypadku Glocka-18 – to podstawowa broń dla CT, więc znowu nie będę się rozwodzić o jej super-zajebistości ani o tym, że jest cicha, ponieważ w części trzeciej najlepszych skinów, w której zagości druga podstawowa broń dla CT, czyli P2000, pojawi się porównanie tych obu broni. Ale tak, tak, wiem, nie na to czekacie, zapraszam więc na najlepsze skiny do USP-S (moim zdaniem :)).

 Miejsce 3 – USP-S | Lead Conduit (Izolator)

leadusp

Ten skin był jak Royal Paladin – kiedy wyszedł, musiałem go mieć. Według mnie ma świetny stosunek ceny do jakości, ponieważ za 0.10 euro dostajemy całkiem nieźle wyglądający skin, do tego czasem możemy złapać jakiś egzemplarz z naklejkami!

 

Miejsce 2 USP-S | Orion

orionusp

Tak, wiem, standard, Orion jest jednym z droższych USP-S jakie możemy znaleźć w CS:GO, ale gdy znajdziemy egzemplarz Factory New z niskim floatem (to kiedyś też wytłumaczę), to broń wygląda cudnie – jest warta całego trudu, który musimy włożyć w znalezienie idealnej sztuki.

Miejsce 1 USP-S | Royal Blue (Królewski błękit)

royalblueusp

I oto miejsce pierwsze: Royal Blue. Wiem, jest cały niebieski (dla osób wrażliwych na kolory – szafirowy), ale moim zdaniem, skin ten jest po prostu świetny, na tle szarych/ciemnych skórek znacznie się wyróżnia i powiedzmy sobie szczerze – przyciąga uwagę każdego! Kocham go i jest w mojej Top 5 w CS:GO!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]

Źródło – tekst autorski