r.

CSGO: najlepsze memy oraz gify tygodnia

Prezentujemy kilka najlepszych memów oraz filmików o temacie CS:GO tego tygodnia! Jeżeli jesteś w złym humorze, koniecznie tutaj zajrzyj!

Poniżej znajdziesz kilka wybranych przeze mnie obrazków, w których m.in. znalazł się kultowy mem z John Travoltą w wykonaniu terrorysty z CS:GO, a także jak kupić doładowanie Steama w kiosku czy krótki film o s1mple, który dołączył do Team Liquid!

Rush B, they said…

Krótki GIF nawiązujący do sceny z Pulp Fiction z udziałem John Travolty, jednak tutaj w postać wcielił się terrorysta z gry.

mem csgo

Kolin Strajk Goł – czyli jak kupić doładowanie w kiosku

Kupno doładowania do Steam w Polsce może być jeszcze problemem, ale życzliwa ekspedientka w ciekawy sposób przeczytała zawartość karty z grą.

s1mple w USA – genialny fanmovie o ukraińskim zawodniku

Ostatnio ukraiński gracz CS:GO Aleksandr “s1mple” Kostylev przeniósł się do USA, aby zagrać w organizacji Team Liquid. Autor poniższego filmiku umieścił w nim nagranie ze szkoły s1mple’a, gdzie gracz oprócz dobrych umiejętności pochwalił się także śpiewem!

Steel dostał ataku po dobrej akcji przeciwnika!

Spokojnie, na szczęście nie był to atak serca czy inny niebezpieczny dla zdrowia atak! Streamer Steel w bardzo śmieszny sposób zareagował na śmierć z ręki przeciwnika. Obejrzyj to sam i będziesz wiedział, o co chodzi!

Mem z Grotto

Grotto to chyba najpopularniejszy, polski mem, który wziąl się od Izaka po tym, jak ta skórka do SCAR-a bardzo się do niego przywiązała i wypadała z prawie każdej skrzynki. Na początku roku streamer wrzucił na swój kanał krótki film o tym pięknym skinie.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]