r.

CS:GO – Mity, ciekawostki i triki! #1

Witajcie! Dzisiaj rozpoczynam nową serię, która nosi nazwę: CS:GO - Mity, ciekawostki i triki! Opiszę w niej różne mity stworzone przez graczy i spróbuję je obalić albo potwierdzić. Dowiesz się także kilku ciekawostek o fajnych kampach, gdzie i na co wejść. Zapraszam do czytania.

Czy wiesz, że na respawnie terrorystów na mapie inferno możesz wskoczyć na balkon?

 

  • Robisz to dzięki podsadzeniu Cię przez kolegę i skok na balkon. (Uwaga, tylko część balkonu posiada podłogę, w niektórych miejscach jest to tylko tekstura, przez którą się spada)

 

Strzelając w dzwonki na respie TT (Inferno), możesz poczuć się jak organista w kościele.

 

  • Wystarczy, że będziesz strzelał w dzwonki, a każdy wyda inny dźwięk, z czego powstanie muzyka.

 

Na mapie Cache istnieje spot snajperski anty-rushowy!


 

  • Z tej pozycji na spokojnie zdejmiesz podsadzonego snajpera! (Uwaga, jesteś łatwym celem do zabicia, jeżeli nikt nie ubezpiecza Cię przed terrorystami wychodzącymi z hangaru na midzie)

 

Pamiętaj, że na mapie Cache (i innych) możesz skanować hangar w wielu miejscach!

  • Polega to na tym, że po prostu strzelamy z AWP w ścianę hangaru, a strzał przebija na zewnątrz i może trafić przeciwnika!

 

Wpisując host_timescale x (powyżej 1) przyśpieszasz grę, a jeżeli chcesz ją zwolnić to poniżej 1 (np. host_timescale 0.5)

  • Dzięki tej komendzie przyśpieszymy sobie grę i będzie zabawniejsza, lub będziemy mogli się skupić na kuli, która leci prosto w głowę naszego przeciwnika!

 

Podsadzając się, możesz wejść na pałac na mapie de_dust!

(nie jest to mapa z grupy turniejowych, tylko starsza wersja)

 

  • Jeżeli szybko wykonasz tę czynność, to w łatwy sposób możesz zaczaić się na wychodzących terrorystów! (Uwaga, można chodzić tylko po kulach i trzeba przeskakiwać “płotek”, bo inaczej się spadnie)

 

Pomysł na serię oraz materiały pochodzą z kanału BOXDEL’a i zostały udostępnione za jego pozwoleniem.