r.

Cloud9 kolejnym uczestnikiem ESWC

Reprezentanci Cloud9 zostali kolejnym potwierdzonym uczestnikiem Electronic Sports World Cup 2015! Zapraszam do newsa po więcej informacji.

Reprezentanci Cloud9 zostali kolejnym potwierdzonym uczestnikiem Electronic Sports World Cup 2015. Amerykańska drużyna została tym samym dziesiątym zespołem zmagań, które zostaną rozegrane dokładnie za miesiąc. Na liście uczestników pozostało tym samym zaledwie sześć wolnych miejsc. C9 to druga – po Team Liquid – ekipa złożona z graczy z Ameryki Północnej, która zagra na ESWC.

Aktualna lista uczestników:

Fnatic
EnVyUs
VoxEminor
Keyd Stars
Team Liquid
Bravado Gaming
Natus Vincere
Cloud9
NiP
QeeYuu

Reprezentanci Cloud9 byli o krok od zakwalifikowania się na ESWC 2015 już wcześniej. n0thing i jego koledzy brali bowiem udział w amerykańskim turnieju eliminacyjnym. Tam doszli do wielkiego finału, w którym ich rywalem był Team Liquid. C9 musiało jednak uznać wyższość przeciwników. Zespół ten został jednak doceniony przez organizatorów rozgrywek i otrzymał bezpośrednie zaproszenie.

ESWC 2015 odbędzie się w stolicy Kanady, Montrealu 9 – 12 lipca. W zawodach weźmie udział szesnaście drużyn, które powalczą o nagrody z puli 75 000$.