Counter Strike r.

Cheat Map?! Krajowa rozpiska cheaterów!

Każdy z nas w pewnym momencie zastanawia się skąd jest ten podły cheater który trafił się nam w drużynie przeciwnej, teraz kiedy mamy różne strony które sprawdzają użytkowników którzy dostali VAC ban, jesteśmy w stanie stworzyć cheat map!

Zobacz skąd pochodzi najwięcej cheaterów! Na którym serwerze najlepiej nie grać, lub gdzie najbardziej uważać!

Cheat Map is real!

Internet okazuje się być nieskończoną skarbnicą wiedzy, przeglądając go w odpowiednich miejscahc możemy znaleźć wiele ciekawych informacji. Ostatio natknąłem się na całkiem ciekawą infografikę która przedstawia procentowy udział osób które zostały zbanowane! Zobacz gdzie jest najwięcej cheaterów! A może lepiej powiedzieć: Zobacz gdzie jest najwięcej nieudolnych cheaterów!
cheat info grafika vac

Podsumowanie

A więc jak widać, najwięcej oszustów znajduję się w USA, przy czym Polska umiejscowiona jest na dalekim bo aż 4 miejscu w tej tabeli! Oczywiście Rosji też nie mogło tam zabraknąć. Chciałbym dowiedzieć się od was co wy sądzicie na temat zaprezentowanego powyżej krótkiego lecz treściwego wykresu Cheat Map? Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach! Mam nadzieję że się na was nie zawiodę!
Źródło: Klik!
[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]