r.

“Brazylijska niespodzianka” zmienia dwóch zawodników! Koniec dobrej formy?

Luminosity Gaming (bo o tę drużynę chodzi) potwierdziło na swojej oficjalnej stronie, że uzupełnia swój skład dzięki zespołowi (także brazylijskiemu) Games Academy. Dwóch nowych zawodników to: Tacio "TACO" Filho i Lincoln "fnx" Lau.

Przeczytaj dziś również na How2Play w dziale Counter-Strike: Global Offensive:


 

Drużyna, co prawda, nie szalała ostatnimi czasy i z tego powodu chciała zmienić dwóch zawodników. Mówimy tu o graczach: Ricardo “boltz” Prass i Lucas “steel” Lopes, którzy nie byli w najlepszej formie. Organizacja postawiła sobie jasne cele w ostatnich turniejach. Na IEM San Jose chcieli być w pierwszej ósemce, a na iBUYPOWER oraz RGN Pro Series Championship – w najlepszej czwórce. Niestety, nie osiągnęli żadnego z nich.

Lincoln “fnx” Lau i Tacio “TACO” Filho to młodzi chłopacy, którzy prezentują ostatnio niezły poziom. Teraz dostali złotą szansę, żeby wykazać się w lepszej drużynie. Wcześniej grali we wspomnianym Games Academy, które zostało założone przez Gabriel “FalleN” Toledo dla rozwoju sceny brazylijskiej.

TACO i fnx dołączają do Luminosity.

Nowe Luminosity zmierzy się niedługo z Fnatic podczas Trzeciego Sezonu Finałów FACEIT. Brazylijskiej formacji udało się już raz pokonać Szwedów.

Tak teraz wygląda nowy skład Luminosity:

Gabriel “FalleN” Toledo
 Fernando “fer” Alvarenga
 Marcelo “coldzera” David
 Lincoln “fnx” Lau
 Tacio “TACO” Filho

 Wilton “zews” Prado (trener)