r.

5 tapet z CS:GO – Wybierz swoją!

Jesteś fanem CS:GO? A może po prostu szukasz dobrego kawałka sztuki, aby wypełnić czymś swój monitor? Jeżeli tak, to znalazłeś coś dla siebie - poniżej znajduje się 10 tapet z CS:GO, które możesz wykorzystać, aby Twój monitor wyglądał jak nigdy wcześniej! Przedstawione tapety nie są moją twórczością!

Każdy z nas co jakiś czas lubi zmienić tapetę na inną, chociażby dlatego że zmieniają się nasze upodobania estetyczne. Aby wybrać dla siebie odpowiednie tło z którego będziemy korzystać przez dłuższy czas, trzeba wybrać odpowiednio. Poniżej 5 sugestii – dobrych tapet z których możecie skorzystać.

Tapety z CS:GO

Tak jak zaznaczyłem na początku, przedstawione poniżej tapety, nie są moją własnością. Możecie je znaleźć wpisując w Google proste hasła. Lecz mimo wszystko zachęcam do ich przejrzenia.

Redline

Poniżej możecie zobaczyć tapetę która mimo tego że jest prosta, to wykonana jest dość ładnie, czerwone linie biegnące na skos przez tapetę są podkreślone wklejoną tam bronią ze skórką redline.

CS:GO tapety

Wszywka

Bardzo ładny design stylizowany na wszywkę, z postacią antyterrorysty oraz małymi ozdobami powodują że tapeta mimo prostoty, cieszy oko użytkownika.

CS:GO tapety

Naklejki

Poniżej bardzo wyraźnie widać, że tapeta wykonana została z wielu naklejek które dostępne są w CS:GO do przyklejenia na broń. Coś bardziej dla osób które nie mają problemów z rozróżnieniem kolorów lub często nie zerkają na pulpit.

CS:GO tapety

Water Elemental

Prosta tapeta z akcentem ze skórki water elemental, na tej tapecie nigdy nie zgubisz swoich ikonek.

CS:GO tapety

Nie trzeba tłumaczyć

Wydaje mi się że tłumaczenie tego co widać tutaj jest bez sensu, AK-47 lekko przerobione tak że można zrobić z tego bardzo dobre tło na swój ekran!

CS:GO tapety

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]