r.

10 tapet CS:GO – Znajdź swoją!

Jesteś fanem CS:GO? A może po prostu szukasz dobrego kawałka sztuki, aby wypełnić czymś swój monitor? Jeżeli tak, to znalazłeś coś dla siebie - poniżej znajduje się 10 tapet z CS:GO, które możesz wykorzystać, aby Twój monitor wyglądał jak nigdy wcześniej!

Jeżeli chodzi o tapety, to staram się wybierać te, które mają jak największą rozdzielczość, aby każdy mógł z nich skorzystać w taki lub inny sposób. Jednak zastrzegam, że tapety nie są moją twórczością i można je wyszukać poprzez Google Grafika. Więcej poniżej.

Gdzie są te tapety?

Tak jak wspomniałem, tapety nie są moje i można je łatwo znaleźć samemu. Czekam także na opinie na temat tapet, które wstawię; powiedzcie mi, co o nich sądzicie! Ktoś z Was ma już taką tapetę?

Dragon King

Bardzo ładna, a zarazem prosta tapeta, na której znajduje się M4A4
qC9zFMg

AK-47 Vulcan

Dobrze wykonana, stonowana tapeta, na której znajduje się AK47 – broń, z której każda osoba grająca w CS:GO kiedyś skorzystała. Wspaniała tapeta!
lYYFzTd

Ninja Defuse – Tapeta

Trochę bardziej wyrafinowana tapeta, coś dla osób, które interesują się CS:GO trochę dłużej i wiedzą, czym jest ninja defuse.

1412700028-ninja-defuse

CS:GO World

Dobrze wykonana tapeta z motywem logo CS:GO, dla której tłem jest mapa całego świata. Coś dla osób szukających tapety w ciemniejszych odcieniach.

cm1XiuT

Counter Strike – klasyka

Klasyczna postać antyterrorysty w goglach z wyciszoną tłumikiem bronią. Bardzo wysoka jakość i subtelne efekty sprawiają, że ta tapeta jest wyjątkowa.

587593

Pochlapany Counter Strike

Poniżej widać dobrze zrobioną tapetę, która przedstawia jedynie logotyp CS:GO na tle rozchlapanej farby. Bardzo neutralna tapeta, która będzie pasować do każdego pulpitu 🙂

J3jrEQs

AK-47 Aquamarine

Tapeta, która opiera się na motywie wyżej wspomnianej skórki do gry CS:GO. Jaskrawe kolory powodują, że niektóre z ikon mogą być mało widoczne.

aquamarine_by_sympaticotv-d8yf97r

I belong to silver

Tapeta dla prawdziwego rzemieślnika CS:GO. Jeżeli masz kilkaset godzin rozegranych w CS, a Twoja ranga to nadal Silver, możesz spokojnie ustawić taką tapetę i być z tego dumnym.

17-yL7egTa

“Jestem Terrorystą” – Tapeta

Tapeta przedstawiająca motyw, na którym widać, z jakim zamiarem ci panowie wkraczają na Wasz pulpit.

counter-strike-global-offensive-game-hd-wallpaper-1920x1080-7436

Prostota to klucz

Bardzo prosta tapeta, na której widać dwie postacie należące do drużyny antyterrorystycznej. Tapeta jest kompletnie czysta i nie zawiera na sobie żadnego logo, które mogłoby przeszkadzać w wyszukiwaniu naszych ikon na pulpicie.

CS_GO_Background_Guarded
[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]