League of Legends r.

League of Pixels – 2D MOBA w uniwersum LoL-a ★ Nexus Blitz vs W Maokaia ★ K/DA Miss Fortune, Riven, Lux i Syndra

Riot nadal milczy - ale my nie! Dziś przychodzimy z propozycją fanowskiej gry, ciekawą interakcją W Maokaia na Nexus Blitz i niesamowitą propozycją skórek K/DA dla  Fortune, Riven, Lux i Syndry.

★ League of Pixels – 2D MOBA w uniwersum LoL-a

Jakiś czas temu KingDanius wydał niewielką grę 2D inspirowaną League of Legends. Obecnie znajduje się w niej jedenaście grywalnych bohaterów (wraz z dodaną dziś Akali – co nas zachęciło do napisania o grze!): sześć pochodzących z LoL-a i pięć na podstawie konceptów społeczności.

Gra jest całkowicie darmowa (bez żadnych mikropłatności). Projekt jest również zgodny z założeniami licencyjnymi Riotu – jest więc legalny.

Jak to wygląda?

Zobaczcie też umiejętności najnowszej bohaterki, czyli Akali:

Pobierz League of Pixels

★ Nexus Blitz vs W Maokaia

Czyli dlaczego warto grać Maokaiem. Kai’Sie niewiele brakło…

Film opublikowany przez użytkownika Jace Mate.

★ K/DA Miss Fortune, Riven, Lux i Syndra

Skórki K/DA zrobiły furrorę wśród fanów League of Legends. Co powiecie na pociągnięcie tego motywu? Shen YH, twórca grafiki koncepcyjnej, zdecydował się na własną wersję skinów K/DA – w wydaniu dla MF, Riven, Lux i Syndry.

Źródło grafik: https://www.artstation.com/artwork/YaGE8X

Pozostałe prace autora możecie zobaczyć na jego stronie ArtStation. A naprawdę warto! Ma on też trochę innych prac związanych z League of Legends (i z innymi grami!).

Przy okazji spójrzcie na niesamowity fan art K/DA Akali wykonany przez Blue Beast (Ksenia Nesterova):

Źródło grafiki: https://www.artstation.com/artwork/XBJv3Y

Również zapraszamy na jej ArtStation!

O autorze: Daily H2P

AvatarCześć! Jestem Daily H2P - konto, z którego publikowane są zbiorcze newsy na temat League of Legends. Urodziłem się w 2019 roku i mam nadzieję, że jak najdłużej będę informować Was o najciekwszych rzeczach ze świata Runeterry... i nie tylko.