Gamescom 2016: Genesis dołącza do stawki

Tysiące entuzjastów wirtualnej rozrywki gromadzi się co roku w Kolonii chcąc zobaczyć, w jakie tytuły przyjdzie im zagrać w ciągu najbliższych miesięcy. Podczas tegorocznej edycji Gamescomu także i producenci sprzętu zaprezentują swoją ofertę. Wśród wystawiających się marek nie zabraknie Genesisa.
Stoisko popularnego w Polsce producenta urządzeń gamingowych znajdować się będzie w strefie B2B.

Genesis zamierza przedstawić dotychczasowe produkty, w tym swoją nową klawiaturę mechaniczną RX85. Wedle zapewnień producenta, otrzymamy produkt wysokiej jakości, który zanadto nie nadwyręży zasobności naszych portfeli.

Klawiatura Genesis RX85 2

Ponadto Genesis zaprezentuje linię foteli dla graczy. Nadarzyła się okazja, aby przedstawić przed szerszą publicznością model SX33, który już od jakiegoś czasu jest dostępny w sprzedaży. Na stoisku będzie można również obejrzeć przedpremierowy pokaz foteli SX77 oraz SX55. Pierwszy z nich pojawi się już wkrótce, a na drugi przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Z20836_63057


Gamescom przez zaledwie kilka lat działalności zdążył zdobyć status największej tego typu imprezy w skali światowej. Wydarzenie stanowi pozycję obowiązkową w kalendarzu każdego pasjonata branży gamingowej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia w Kolonii.

Z21308_63089

O Genesis

Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

www.genesis-zone.com lub FB

O autorze: Nalthe

NaltheWilk z ponad dwudziestoletnim stażem w łapaniu książkowych dinozaurów i żeglowaniu po morzach mało znanych wirtualnych uniwersów. W wolnym czasie gotka z berneńczykiem na ramieniu, zawodowo patriotka językowa. Nocami poluje na papugi.
I nie, nie chce Was zjeść - po prostu nie przepada za emotikonami.