Genesis Irid: nowa seria obudów gamingowych

Po sukcesie obudów Titan, Genesis właśnie wprowadził na rynek serię pod nazwą Irid. Nowe obudowy mają charakteryzować się nowoczesnym wzornictwem z wykorzystaniem solidnych materiałów oraz funkcjonalnością, dającą jeszcze więcej możliwości aranżacji wnętrza. W Irid 300 producent postawił również na design, mający przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców.

Obudowa następnej generacji – Sharkoon TG5 RGB

Siadasz wieczorem przed komputerem i zaczynasz coś pisać na klawiaturze. Wciskasz powiedzmy klawisz Z i nagle fala podświetlenia rozlewa się po klawiaturze, po czym leci ona dalej na podkładkę 1337 RGB, myszkę, słuchawki, LED-y za monitorem, fotel, biurko i następnie wchodzi na obudowę Sharkoon TG5 RGB. Za mało? Nie robi to na Tobie wrażenia?

[Premierowa recenzja] SteelSeries Arctis Pro + GAMEDAC – najlepiej brzmiące słuchawki na rynku!

Szukacie dobrych, high-endowych słuchawek dla graczy? Takich, w których dźwięk brzmi o wiele lepiej niż w "normalnych" słuchawkach gamingowych? SteelSeries Arctis Pro z GAMEDAC-iem - oto, czego szukacie. Sprawdźcie premierową recenzję!

SteelSeries przedstawia serię słuchawek Arctis Pro – pierwszy na świecie gamingowy system audio Hi-Fi z certyfikatem Hi-Res

SteelSeries wprowadza nową serię słuchawek: Arctis Pro! Wiecie że te słuchawki mogą mieć DAC-a w zestawie? I w dodatku mamy tutaj pierwszy na świecie gamingowy system audio Hi-Fi z certyfikatem Hi-Res!

ROCCAT prezentuje słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

9 lutego 2018 roku – ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, prezentuje Khan AIMO, pierwsze słuchawki z inteligentnym podświetleniem RGB. Powstały one w oparciu o doceniony przez graczy i audiofilów model Khan Pro, który aż do dziś był jedynym gamingowym headsetem z certyfikatem Hi-Res Audio.