Mała czy duża klawiatura? A może coś egzotycznego, czyli 60%? Sprawdź, jaki rodzaj klawiatury jest dla Ciebie idealny!

Zastanawialiście się nad tym, jaka klawiatura jest idealna dla Was? TKL czy może normalna? Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na to pytanie! Znajdziecie tutaj także naprawdę egzotyczną klawiaturę - tak małej nie widzieliście nigdy!

Nowy Razer Blade: najmniejszy na świecie 15,6-calowy laptop dla graczy

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała o premierze nowego gamingowego laptopa z rodziny Blade, wyposażonego w 15,6-calowy ekran oraz procesor Intela najnowszej generacji. Nowe urządzenie Razera to najmniejszy na świecie, w swojej kategorii, laptop dla graczy.

Prezenty na Dzień Dziecka ostatniej szansy: słuchawki dla graczy (i nie tylko)! Arctis 3 za 199 złotych, 7 za 499 zł i RAZERY!

Prezent na Dzień Dziecka ostatniej szansy? Tak - jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentu na 1 czerwca, to przez najbliższy tydzień będę tutaj przedstawiać kolejne przedmioty dla gracza, które będą świetnym podarkiem! Dzisiaj czas na słuchawki!

Inno3D GeForce GT 1030 0dB – bezgłośna karta dla oszczędnych użytkowników

Przywykliśmy już do myśli, że karta graficzna w komputerze jest duża, ciężka, nierzadko głośna i prądożerna. Nie zawsze jest to prawda. Istnieje kategoria kart, której modele wprawdzie nie służą do bicia rekordów wydajności, ale pozwalają na komfortowe użytkowanie komputera, w tym popularnych gier sieciowych. No i jeszcze jeden ważny argument: kosztują niewiele.