2018-09-25 Zostaw komentarz

AVerMedia Live Gamer HD 2 – wideo grabber dla graczy

Przechwytywanie nagrań z gier wideo jest bardzo popularne. Gry wrosły w kulturę masową i stały się jej istotną częścią. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób nagrywa swoje gamingowe dokonania i często udostępnia je światu za pośrednictwem takich platform jak Twitch czy YouTube. Do podobnych działań warto wyposażyć komputer w dobrej jakości wyspecjalizowaną kartę, choćby taką jak AVerMedia Live Gamer HD 2.
2018-09-21 Zostaw komentarz

Razer prezentuje profesjonalny zestaw słuchawkowy skierowany do streamerów mobilnych i lifestyle

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj, że na rynek trafia Razer Ifrit – zestaw słuchawkowy o minimalistycznej budowie, lecz ze wszystkimi funkcjami, jakie można znaleźć w pełnowymiarowych headsetach. Ifrit przeznaczony jest dla twórców, którzy potrzebują większej wolności przed kamerą, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości dźwięku generowanego przez mikrofon pojemnościowy.
2018-09-18 Zostaw komentarz

[Recenzja] Diablo X-Fighter

Widzieliście recenzję modelu Diablo X-Eye? Teraz pora na kolejny fotel "gamingowy" od Diablo, czyli X-Fighter! Czy ten fotel skierowany w stronę graczy, będzie warty Waszych pieniędzy?

2018-09-18 Zostaw komentarz

Inno3D GeForce RTX 2080 Ti X2 OC – karta graficzna dla wymagających na 2019 rok

Do końca 2018 roku wprawdzie zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz nietrudno przewidzieć jakie karty graficzne będą rządziły niepodzielnie wśród najwydajniejszych konstrukcji w przyszłym roku. GeForce’y RTX 2080 Ti to topowe rozwiązania NVIDII, a Inno3D pokazało już kilka gotowych kart z tym GPU. Jedną z nich jest model z dopiskiem X2 OC.