League of Legends r.

Przerwa techniczna – patch 9.3 ★ Rotacja i wyprzedaż 5-11 lutego ★ Lagi na słabszych sprzętach na EUNE i EUW ★ [QUIZ] Która seria skórek do Ciebie pasuje? Cz.2

Co powiecie na quiz? Dawno go już nie było...

Wiadomości na dziś:

★ Przerwa techniczna – patch 9.3

Przerwa techniczna będzie miała miejsce 6 lutegotj. w środę.

EUNE

• Rankedy zostaną wyłączone o 1:30.
  • Serwer zostanie wyłączony o 3:00.
    • Serwery zostaną wyłączone i wszystkie trwające rozgrywki zostaną zakończone remisem. Statystyki nie zostaną zapisane.
  • Kolejki będą niedostępne około 3 godzin, czyli powinniśmy móc wrócić do gry około godziny 6:00.

EUW

• Rankedy zostaną wyłączone o 4:30.
  • Serwer zostanie wyłączony o 6:00.
  • Przerwa będzie trwała nie dłużej niż 3 godziny, czyli grę zaczniemy najpóźniej o 9:00.

Przypominamy, że wraz z wyłączeniem serwerów wszystkie trwające mecze zostaną zakończone remisem bez zapisywania statystyk.

Wyprzedaż skórek

• Mecha Aurelion Sol – 975 RP (z 1350 RP)
  • Bojowy Boss Ziggs – 675 RP (z 1350 RP)
  • Sejuani z Niedźwiedziej Kawalerii – 675 RP (z 1350 RP)
  • Lee Sin Bokser – 675 RP (z 1350 RP)
  • Vladimir Złodziej Dusz – 675 RP (z 1350 RP)
  • Xerath Spalonej Ziemi – 675 RP (z 1350 RP)
  • Mecha Kha’Zix – 675 RP (z 1350 RP)
  • Stalowy Jayce – 675 RP (z 1350 RP)
  • Singed Pszczelarz – 675 RP (z 1350 RP)
  • Trzmieelo – 675 RP (z 1350 RP)
  • Twisted Fate w Samo Południe – 487 RP (z 975 RP)
  • Leśna Zwiadowczyni Quinn – 487 RP (z 975 RP)
  • Lunar Wraith Morgana – 487 RP (z 975 RP)
  • Sivir Bandytka – 375 RP (z 750 RP)
  • Graves Bandyta- 375 RP (z 750 RP)
  • Zbuntowany Admirał Garen – 375 RP (z 750 RP)

★ Lagi na słabszych sprzętach na EUNE i EUW

Od pewnego czasu gracze serwerów europejskich skarżą się na problem polegający na lagowaniu gry na około minutę w 5-10 minucie meczu. Ping pozostaje zmian, natomiast spada liczba FPS-ów. Zmiana ustawień na niższe nie powoduje poprawy.

Jak się okazuje, problem prawdopodobnie dotyczy osób posiadających słabszy sprzęt (głównie z procesorami dwurdzeniowymi). Rioter Eambo zapewnił, że obecnie szukana jest jego przyczyna – być może leży ona w braku kompatybilności między oprogramowaniem anti-cheat Riotu a oprogramowaniem antywirusowym użytkownika. Sprawa jest więc badana przez twórców gry. Jeśli macie podobny problem, warto zgłosić go do supportu Riotu, by przyśpieszyć jego diagnostykę i rozwiązanie.

AKTUALIZACJA: Riot poinformował, że wprowadził pewne zmiany, które powinny naprawić ten błąd. Jeśli jednak nadal macie z nim problem, skontaktujcie się ze wsparciem gracza, aby dać znać, że nadal on występuje.