Gamer Lifestyle r.

Powstanie remake The Settlers

Kto nie słyszał o The Settlers? Gra oparta na tworzeniu działających łańcuchów produkcyjnych, RTS w którym liczy się to, jak blisko do młyna ma piekarz... A teraz, osadnicy przypłyną ponownie. 

Czym są The Settlers dla tych, którzy jakimś cudem nigdy nie słyszeli? Jest napisane wyżej, moi drodzy. Osadzona w klimatach średniowcznego fantasy, osadnicy opuszczają swoje rodzinne strony z powodu tajemniczego kataklizmu. Teraz, to ty ich poprowadzisz.

Odnowiona wersja The Settlers ma łączyć to, co najlepsze ze starych odsłon serii oraz nowych. Przykładowo ma być nowy system żywieniowy i alternatywne zdobywanie zwycięstwa (W starszych odsłonach było to tylko militarne).

Co ważne, wykorzystany ma zostać silnik Snowdrop. Biorąc pod uwagę, jak doświadczone jest BlueByte (A jeszcze mają wsparcie Ubi!), gwarantuje to ciekawe efekty wizualne. Twórcy obiecują też tętniący życiem świat i odkrywanie niezliczonej ilości szczegółów.

„Jestem całkowicie podekscytowany nowymi The Settlers, a w szczególności tym, że założyciel marki Volker Wertich powraca jako Dyrektor Kreatywny. Miłość do detali w świecie gier to coś fantastycznego, a nasz zespół zdołał wnieść uczucie „Wuselig” (niem. tętniący życiem) na nowe poziomy.” 

~Benedikt Grindel, dyrektor zarządzający siecią studiów Ubisoft Blue Byte.

Nowi Settlersi mają być dostępni na PC jesienią 2019.

Dodatkowo, jako 25 rocznica serii, na Uplayu ma być dostępna “The Settlers History Collection”. Gra ma zawierać wersje gold WSZYSTKICH gier z serii o osadnikach (a jest ich 7). Dodatkowo, starsze wersje będą zoptymalizowane dla nowoczesnych systemów PC i Windowsa 10.

Gry będzie można też dostać oddzielnie.

Chcę to już, teraz, natychmiast! A Wy? Będziecie budowali drogi i łańcuchy produkcyjne? Jeśli tak, widzimy się w Multi!

O autorze: NerdolPL

NerdolPLCzłowiek szaleniec, idiota... Po prostu NerdolPL. Człowiek, bez którego świat by się zawalił, bo nie byłoby mentalnego przedszkolaka... No cóż. Aktualnie na okresie próbnym, wczepiam się nogami i rękami żeby mnie nie wywalili.
Psychofan MGS, człowiek "Plan był dobry" i wariat. Chyba dobrze to robię, co nie?

Wpadajta na Wattpada: https://www.wattpad.com/user/NerdolPL
Oraz na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXQmsLy7Xm3x01NWDxOXZsQ