Ekipa

Nalthe

Alicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką – głównie literatury sci-fi. Na portalu pełni funkcję redaktora naczelnego.

A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.

Profil na Facebooku

Marcin Miłosz

Jestem książkowym przykładem najprzeciętniejszego na świecie człowieka.
W League of Legends mainuję Sejuani i Brauma.

Profil na Facebooku
Mail: nukegarden+h2p@gmail.com

Spliter

Wszechstronny indywidualista, który podąża swoimi ścieżkami. Czasem pozytywny, czasem negatywny. Nie ma tematu, na który nie mogę pogadać – od technologii poprzez gry po najdziwniejsze rzeczy.

Tak serio: jeżeli macie jakiekolwiek pytanie, to piszcie – w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć ^^

Kanał YouTube
Fanpage na Facebooku
Mail: SpliterH2P@wp.pl

Arkadiusz “Azzir” Śliwowski

Jestem redaktorem działu Gamer Lifestyle oraz Game Over. Do redakcji należę od 24 kwietnia 2017 r.. Uwielbiam yerba mate, od której zaczynam każdy swój dzień. Poza tym kocham herbatę, czekoladę, pandy i RPG-i. Lubię czytać książki, a od niedawna zacząłem bawić się w grafikę komputerową.

Profil na Facebooku
Mail: arek.sliwowski37@gmail.com

Jakub “Kezja-san” Kejza

Lubiący wszelkiej maści wybielacze 18-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc na H2P.

Kanał na Twitchu
Mail: nekouszy@gmail.com

KLSG

Wychodzący z gimnazjum śmieszek 16. poziomu, interesujący się informatyką oraz czytaniem książek (Jakub Ćwiek <3). Obecnie na miesiącu próbnym w How2Play, ale stara się zostać tam dłużej.

Papuchochoł

Hej! Jestem prostym człowiekiem, który od zapewniania sobie dogodnej przyszłości woli grać w gry. Okazyjnie zajmuję się pisaniem opowiadań, głównie fanfiction. Lubię kolekcjonować wszystko wokół, szczególnie figurki, naklejki i komiksy. W League of Legends mainuję mojego ulubionego chłopca, czyli Tarica. Jeśli Riot nie da mu skina Star Guardian, to ktoś przez to ucierpi : >