Ekipa

Redaktorzy naczelni

Kasahara

Właściciel portalu. Znany jestem z tego, że posiadam trudny charakter – zazwyczaj albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Prawdziwa kreatywna bomba.

Profil na Facebooku

Nalthe

Alicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką – głównie literatury sci-fi. W międzyczasie para się składem książek.

A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.

Profil na Facebooku

Redaktorzy

Kamil “Ceramic” Borowy

Recenzent i tester sprzętu gamingowego i IT. Entuzjasta nowych technologii i gier komputerowych. Trener oraz nauczyciel informatyki i grafiki komputerowej. W ekipie znany również jako Profesor. Motto: carpe diem!

Spliter

Wszechstronny indywidualista, który podąża swoimi ścieżkami. Czasem pozytywny, czasem negatywny. Nie ma tematu, na który nie mogę pogadać – od technologii poprzez gry po najdziwniejsze rzeczy.

Tak serio: jeżeli macie jakiekolwiek pytanie, to piszcie – w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć ^^

Kanał YouTube
Fanpage na Facebooku
Mail: SpliterH2P@wp.pl

KotekLenka

Leworęczna weganka, inżynier informatyk.

Od najmłodszych lat jestem fanką gier komputerowych. Do League of Legends dołączyłam w połowie 2015 roku. Jestem współtwórcą działu Paladins, które śledzę niemal od wydania gry na Steam. Aktywnie wspieram fandom obu gier.

Mail: magdziamilo@gmail.com

Hellhound

Współtwórca działu Paladins i korektor. Gracz LoL-a od 2015 r., a Paladins – listopada 2016 r. Wiecznie nie ma pomysłu na kreatywny i oryginalny opis na H2P.

Arkadiusz “Azzir” Śliwowski

Jestem redaktorem działu Gamer Lifestyle oraz Game Over. Do redakcji należę od 24 kwietnia 2017 r.. Uwielbiam yerba mate, od której zaczynam każdy swój dzień. Poza tym kocham herbatę, czekoladę, pandy i RPG-i. Lubię czytać książki, a od niedawna zacząłem bawić się w grafikę komputerową.

Profil na Facebooku
Mail: arek.sliwowski37@gmail.com

Szymon “Drizzt” Dubowski

Fanatyk gier, seriali, dobrego kina i niewychodzenia z domu. Z zewnątrz opanowany jak Ragnar, w środku nieprzewidywalny jak Negan. Z komputerem jestem w związku, odkąd pamiętam, w przerwach od naszej miłości staram się tchnąć życie w dział Overwatcha.

Mail: Drizzt.H2P@gmail.com

Jakub “Kezja-san” Kejza

Lubiący wszelkiej maści wybielacze 18-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc na H2P.

Kanał na Twitchu
Mail: nekouszy@gmail.com

KLSG

Wychodzący z gimnazjum śmieszek 16. poziomu, interesujący się informatyką oraz czytaniem książek (Jakub Ćwiek <3). Obecnie na miesiącu próbnym w How2Play, ale stara się zostać tam dłużej.

Maja “Mikayla” Chrzan

Witam serdecznie~! Tutaj Wasza ukochana redaktorka, która pisze regularnie (raz na ruski rok, czyli regularnie!). Moja pasja? Gry komputerowe i rysowanie. Większość swojego czasu spędzam, grając w LoL-a, oglądając youtuby i rysując… ZNACZY SIĘ UCZĄC. Jeśli to czytasz, mamusiu, to miałam na myśli: ucząc się, w końcu studia to czas skrupulatnej nauki.

Znana jestem także jako jedyna, prawdziwa ukochana Rakana. Nie słuchajcie Rito Games, zawsze jak Rakan mówi “Xayah” – on tak naprawdę myśli: “Mika”.

Pisząc artykuły, staram się poruszać mało popularne tematy. Nie wszyscy przecież lubią ściany tekstu z cyframi i statystykami, a chcą czasem “posłuchać” czegoś na określony temat, prawda? Stąd też najchętniej zajmuję się właśnie felietonami i opowiadaniami.

Profil na Facebooku
Mail: majachrzan@wp.pl

Marcin “Kunegard” Miłosz

Jestem książkowym przykładem najprzeciętniejszego na świecie człowieka.
W League of Legends mainuję Sejuani i Brauma.

Profil na Facebooku
Mail: nukegarden+h2p@gmail.com

Varmy

Cześć, jestem Ewa! Kocham chińskie bajki i biegam w fikuśnych wdziankach… ekhm, cosplayach, po konwentach. Posiadam urocze stado szczurów i Jaszczompa. W wolnych chwilach streamuję i opowiadam nieśmieszne żarty, tocząc się po Summoners Rift. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń, wybuchów i pościgów – wpadnij na mój kanał na twitchu! ^^

Kanał na Twitchu
Profil na Facebooku
Mail: varmynyaan@gmail.com

yaser0

Gracz tak słaby, że musiał być boostowany przez samego siebie. Z Schopenhauerem zrozumiałby się bez słów. W wolnych chwilach kibicuje Tottenhamowi i Realowi Madryt i marzy o skinie do Shaco.

NerdolPL

Człowiek “jestem bogiem” i “plan był dobry”. Niejednokrotnie stawiający czyn ponad zamiar, osobnik na okresie próbnym, mający nadzieję przebić się dalej. Nieumiejący w pisanie, szalony i niespokojny. Posiadacz różnych osobowości walczących ze sobą, z dominującym pisarzem i mentalnym przedszkolakiem. Reżyser też gdzieś się tam kręci…

Z LoL-em łączy mnie burzliwa historia, ale po wielu rozstaniach i powrotach (oraz wprowadzeniu go na nowy komp) w końcu czuję, że nam wychodzi.

A jak coś jest nie teges… Wina zapewne Tuska. No bo przecież plan był dobry!
Kanał YouTube
Mail: Renko.Nathan@gmail.com

53mk0

Student informatyki i otaku spod znaku raka. W wolnych chwilach programuję, poszerzam mój tajemny folder “grafika” o nowe hentaice i gram w gry. Zaufaj mi, jestem inżynierem!

Korektorzy

Hellhound

Współtwórca działu Paladins i korektor. Gracz LoL-a od 2015 r., a Paladins – listopada 2016 r. Wiecznie nie ma pomysłu na kreatywny i oryginalny opis na H2P.

Dział techniczny

Damian “Blejdy” Pietrzak

Opiekun techniczny portalu. Jeśli coś nie działa, śmiało pisz do mnie. Moje moce obliczeniowe są niespożyte!

Masz talent do pisania?

Napisz do nas!