Ekipa

Redaktorzy naczelni

Adam “Kasahara” Śmigielski
Właściciel portalu. Znany jestem z tego, że posiadam trudny charakter – zazwyczaj albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Prawdziwa kreatywna bomba.

 

Fu01wfs (1)
Nika “Nalthe” Borto
Alicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką – głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.

Redaktorzy

jonson
Kamil “Ceramic” Borowy
Recenzent i tester sprzętu gamingowego i IT. Entuzjasta nowych technologii i gier komputerowych. Trener oraz nauczyciel informatyki i grafiki komputerowej. W ekipie znany również jako Profesor. Motto: carpe diem!

 

Spliter
Heyo, tutaj Spliter! Jestem miłośnikiem wszystkich platform i wielkim fanem serii Borderlands. Jeżeli chcecie się o coś mnie zapytać – piszcie! Nikt tutaj nie gryzie przecież 🙂
Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, to możecie:
  • staromodnie napisać maila – SpliterH2P@wp.pl
  • wbić na Twittera – @SpliterH2P
koteklenka
KotekLenka
Leworęczna weganka i studentka informatyki. Od najmłodszych lat jestem fanką gier komputerowych.
Do League of Legends dołączyłam w połowie 2015 roku. Lubię rysowanie, Bubble Tea, streamy z LoL-a i mojego pluszowego Poro.
scope
Scope
Na co dzień spędzam zbyt dużo czasu przed komputerem, a w wolnych chwilach studiuję filologię angielską. W marcu zdecydowałem, że wolę siedzieć na Summoner’s Rift niż nad materiałami do matury, rozpoczynając tym samym trwającą do dziś przygodę z Ligą.

 

Hellhound
Gracz LoL-a od 2015 roku. Lubię rysować, fotografować, słuchać muzyki i czytać dobre książki.

 

patmajor
patmajor
16-letni uparciuch biegle dążący do swojego celu. Z pisaniem na H2P chce połączyć swoją przyszłość. W wolnym czasie lubi również tańczyć, biegać i oglądać zagraniczne streamy. Jest ogromnym fanem studia Quantic Dream.
Kontakt: 789 392 876

 

KataFanboy

KataFanboy
Typowy nerd uprawiający crossfit, który chce w przyszłości studiować prawo. Kawa to moja miłość, z którą spotykam się codziennie o poranku, a w wolnym czasie udaję normalnego człowieka. Jedyne rzeczy, do których zamiłowania nie mogę pokonać, to czarny humor i Katarina.

Inith
Inith
Jestem pasjonatem niszowych gier wideo, ale też fanem anime (czytaj też: mangozjebem),oraz programistą amatorem po godzinach. Udzielam się tu w dziale Gamer Lifestyle, ale nie bierzcie mojej działalności na poważnie, to tylko hobby (na razie).

 

Azzir
Azzir
Szesnastoletni gałgan, który uwielbia herbatę i pandy. W wolnych chwilach pogrywam w World of Warcraft. Na chwilę obecną jestem na okresie testowym w How2Play, ale chciałbym zagrzać tutaj miejsce na dłużej.

 

Drizzt
Drizzt
Fanatyk gier, dobrego kina i niewychodzenia z domu. Fascynuje się fabułą Overwatcha, po czym tiltuje rozgrywką. Ekscytuje się działaniami Hannibala i płacze na Pokemonach. Wiecznie niezdecydowany aspirant szkoły filmowej.
icon
icon
Typowy nerd spędzający całe dnie przed komputerem. Miłośnik Ligi Legend oraz grafiki komputerowej. W wolnych chwilach romantyk i najlepszy chłopak pod słońcem.

 

kezja-san

Kezja-san
Lubiący wszelkiej maści wybielacze 17-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc na H2P.

 

KLSG
KLSG
Wychodzący z gimnazjum śmieszek 16. poziomu, interesujący się informatyką oraz czytaniem książek (Jakub Ćwiek <3). Obecnie na miesiącu próbnym w How2Play, ale stara się zostać tam dłużej.

 

LightBow
LightBow
Life is a joke
Jestem uzależnionym od Diablo osobnikiem, który nie ma perspektyw na życie, więc zaczął pisać dla How2Play. Świeżo po maturach, przyszły student informatyki.

 

Mikayla
Mikayla
Ohayou! c: Tutaj gemu-mango-animu-fanka z zamiłowaniem do rysowania, która w kuchni umie nawet chleb spalić, robiąc kanapki, a do tego ma zamiłowania sadystyczno-masochistyczne 😀 Czytać: mainuje Teemo c: Gram w LoL-a od niedawna, bo od przedsezonu piątego, ale przez ten rok bardzo się zafascynowałam tą grą ^^ Liczę, że nie będziecie żałować, czytając moje artykuły 😉
Levi
Levi
20-latek zmęczony życiem, lubiący grać w gry komputerowe i oglądać anime, jednakże gardzący Dragon Ballem. Lubiący rapsy i wyznający jedną zasadę: “formę robi się na lata, a nie na lato”.
ThornyZyra
ThornyZyra
Gdybyście szukali jakiegoś kontaktu, to zostawiam Wam poniżej :3
Życzę miłego czytania 😀
E-mail: feluciaa@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008627738609
Grupa: https://www.facebook.com/groups/433513170362473/
League of Legends : ThornyZyra

Korekta tekstów

Fu01wfs (1)
Nika “Nalthe” Borto
Alicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką – głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.
Hellhound
Gracz LoL-a od 2015 roku. Lubię rysować, fotografować, słuchać muzyki i czytać dobre książki.
Reindeer
Reindeer

TeamSpeak

12348182_1027427307289339_1627556185_n
Kacper “Litowy” Zieliński
Dawniej naczelny, teraz administrator serwera TS. Zawsze na wszystkim się zna, służy dobrą radą, audiofil, muzyk i przede wszystkim gracz. Prawdziwa dusza How2Play – podobno na portalu siedzi dłużej od samego Kasahary.

Dział techniczny

diehappy
Damian “Blejdy” Pietrzak
Opiekun techniczny portalu. Jeśli coś nie działa, śmiało pisz do mnie. Moje moce obliczeniowe są niespożyte!

Masz talent do pisania?

Napisz do nas!