Zmiana ceny stron na runy

Runy w LoL’u odgrywają dużą rolę, szczególnie podczas wczesnych etapów gry. Aktualnie wszyscy gracze otrzymują 2 darmowe strony na runy, każda następna kosztuje 6300 IP. Zobacz jakie zmiany proponują gracze!

Morde Runy
6300 IP to ilość za którą kupimy od jednego do aż 12 bohaterów albo jedną stronę na runy. Każdy gracz, który dopiero co osiągną 30 poziom może wybrać, czy woli poszerzyć zakres posiadanych postaci czy wzbogacić się o koleją stronę na runy. Większość wybierze bohaterów. A co jeżeli cena stron na runy zmieniała by się wraz z ilością kupionych stron. Załóżmy że pierwszą stronę na runy kupujemy za 1350 IP, drugą za 3150, czwartą za 4800, piątą i każdą następną za 6300. Spowodowałoby to, że gdy już zdobędziemy te 6300 IP będziemy mogli je wydać na dodatkową stronę na runy oraz od jednego do jedenastu dodatkowych bohaterów. Czy takie zmiany podobałyby się wam?

 • TTM Veil

  Wy to może zakończcie działalność skoro i tak każdy wasz artykuł jest wzięty z reddita, nawet nie chce wam się go dokładnie tłumaczyć tylko wrzucacie w translator i wklejacie. Masakra, 0/10 dla stronki.

 • Unatainnable

  Mi to obojętne, bo i tak jakbym kupował 5 stronę to za tyle samo :P.

 • phable

  IMO prosty wniosek – niższa cena run – mniej wydanych pieniędzy na boosty (RP), co za tym idzie – straty dla RIOTU. Męczy mnie te pseudo lewicowe myślenie, że mi się należy. Jak nie macie beclu na runy to farmcie IP, albo kupcie RP. Gry to gry, ale rynek zbytu też tu istnieje i celuje w ludzi, którzy chętnie “wspierają” dany tytuł. Nie tyczy się to jedynie Lola, bo jak wiadomo w innych grach f2p/b2p również różnego rodzaju sklepy są, były i będą. A jeżeli mamy fantazjować to takie akcje wpadałyby raz na jakiś czas w ramach “eventu” (Boże Narodzenie, etc.) ewentualnie w momencie kiedy Riot zacząłby odnosić straty musieliby zmienić trochę politykę w celu ściągnięcia graczy. “Najpierw daj, potem czerp korzyści”.
  Pozdrawiam 🙂

 • SethZero

  Proszę was skończcie z artykułami typu “pomysł na” bo są bez sensowne i niczego nie wnoszą w stronę. Riot i tak się nie dowie o waszym artykule, wiec jak chcecie robić tego typu strajkowe akcje i inne błagania to róbcie je na stronie Riotu.

 • TheWorstCarryEU

  Ale przecież ta zmiana miała by korzyść tylko dla graczy…

 • czytnik

  Ja obecnie mam też dwie strony na runy.. jakoś mi wystarczają bo są dość uniwersalne;
  fajnie by było jakby obniżyli te stawki na 3 i 4 chociaż yep

 • M1kha El
 • DeEterixxx

  Hah Riot jak ogarnie to za 1rok będziemy to mieli. Sam mam aktualnie 2strony i 7K IP i zastanawiam się na champem a stroną

  • Foxis18

   Co z tego, że sobie kupisz stronę run mając 6300 IP, skoro potem i tak będzie jeszcze potrzebował kolejne IP na wypełnienie tej strony

 • Czytelnik

  “Każdy gracz, który dopiero co osiągną 30 poziom…” haha, serio? Bądźcie poważniejsi..

  • orpy

   Dwie kropki na końcu zdania? Haha, serio? Bądź poważny, każdemu się zdarza połknąć jedną literkę.

 • Bywa

  Serio, nie macie pomysłu na artykuły już?