[Recenzja] Corsair Scimitar Pro – Mysz MOBA/MMO

Ahoj. Długo nie recenzowałem dla Was żadnego sprzętu. Jeśli mam być szczery - miałem mały przesyt i nie czułem jakiegokolwiek podniecenia, dostając do redakcji kolejne tony sprzętu. Zazwyczaj więc zlecałem testy redaktorom. Jednak gdy otrzymałem paczkę od firmy Corsair, a właściwie jej zawartość, Scimitar mnie zaintrygowała. Ostatnio lata temu miałem w łapach gryzonia dedykowanego do gier MOBA/MMO i był to Razer Naga. Jak widać, mój punkt odniesienia to legenda rynku graczy. Czy Corsair może zdetronizować króla?

Mody to nie tylko obudowy, czyli Cooler Master promuje modding… słuchawek

Wszyscy przyzwyczaili się, że gdy mowa o modach, na myśl przychodzą przede wszystkim przerobione obudowy. Tymczasem świat moddingu jest znacznie bardziej rozbudowany, a wizualnej zmianie można poddać chociażby słuchawki. Do takiej twórczej ekspresji zachęca firma Cooler Master.

Głośniki Edifier R1280DB – test i recenzja

W dobie dzisiejszych nowoczesnych i maksymalnie minimalistycznych głośników trudno jest znaleźć coś, po czym na pierwszy rzut oka widać byłoby, że posiada jakąkolwiek nieunowocześnioną osobowość. Taką no, wiecie, z pewnym uderzeniem, szarmanckością, z tym czymś, które woła i krzyczy: "Kup mnie! Kup mnie! Twoje życie nabierze sensu"...