Pokemon GO: Nowa funkcja nadchodzi!

Kochacie zbierać tylko jeden typ Pokemonów, ale jesteście zawiedzeni że nic nie dostajecie za to? Niantic chce to zmienić!

Niantic doda lada moment nową funkcję do Pokemon GO!

Trenerzy,

Chcemy dać Wam małą zajawkę nadchodzącej, nowej funkcji w Pokemon GO! Będzie ona dawała bonus związany z łapaniem Pokemonów takiego samego typu! Zostaje on przyznany, kiedy otrzymamy specjalny medal, który zdobędziemy za łapanie jednego typu Poksów (Psychic, Fire etc.). Te nowe bonusy dadzą Wam lepszą szansę złapania Pokemona z Waszego ulubionego typu. Dla przykładu, jeżeli wbijecie wyższy tier na Kindler, bonusy do złapania Pokemonów z typu Fire, takich jak Charmander, Vulpix i Ponyta się zwiększa.

Trenerzy mogą dostać się do nowego tieru, poprzez łapanie wiele Pokemonów tego samego typu. Jeżeli Pokemon ma parę typów, bonus będzie zawsze ich średnią. Przykładowo, Pidgey ma typ Normal i Flying. Bonus w tym przypadku będzie średnią z bonusów wynikających z typu Normal i Flying.

Oczekujcie tej funkcji w niedługim czasie!

Poniżej zobaczcie na parę screenów z nowej funkcji!

elemental_bronze_en elemental_gold_en elemental_silver_en

O autorze: Spliter

SpliterHeyo, tutaj Spliter! Jestem miłośnikiem wszystkich platform i wielkim fanem serii Borderlands. Jeżeli chcecie się o coś mnie zapytać - piszcie! Nikt tutaj nie gryzie przecież 🙂
Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, to możecie:
- staromodnie napisać maila - SpliterH2P@wp.pl
- wbić na Twittera - @SpliterH2P
*chwilę już jestem na H2P*