CFX – suplement dla graczy

Marka, która do tej pory skutecznie działała głównie w Europie Zachodniej, dziś debiutuje na rynku Polskim. CFX The ProGamer to pierwszy suplement na świecie opracowany od podstaw wyłącznie z myślą o graczach. Ma m.in. wspierać wzrok oraz likwidować zmęczenie organizmu wynikające z długotrwałego grania. Ambasadorami CFX The ProGamer w Polsce zostali związani z e-sportem Junajted oraz Kubik.

War Thunder – po zakończonych beta testach japońskiego drzewka, w grze pojawiają się nowe jednostki!

Moskwa, Rosja – 21 grudnia 2016 roku – Gaijin Entertainment ogłosiło zakończenie zamkniętych testów nad japońskimi jednostkami pancernymi w grze War Thunder. Do rozgrywki trafiło 30 konstrukcji naziemnych, wykorzystywanych przez całkiem nową nację – Cesarstwo Japonii. Dzięki aktualizacji 1.65 „Ścieżka Samuraja” gracze przejęli stery pojazdów powstałych jeszcze przed wybuchem II Wojny Światowej i czołgów z okresu tzw. „Zimnej Wojny”. Od dziś kraj „Kwitnącej Wiśni” systematycznie wzbogacać się będzie o kolejne maszyny.

Gównoburza z Polsatem i Fantasy Expo – Mafie, służby i loże

Zapewne na innych portalach już przeczytaliście o e-sportowej aferze na polskim podwórku. Dla tych, jednak co nie wiedzą o co chodzi, zrobię małe TL;DR, a później sam skomentuję sprawę i mam nadzieję, że gdzieś w ciemnej uliczce nie dojedzie mnie Kamil (pozdrawiam), albo jakiś typ wynajęty przez Solorza (pozdrawiam).