Ekipa

Redaktorzy naczelni

Adam „Kasahara” Śmigielski
Właściciel portalu. Znany jestem z tego, że posiadam trudny charakter – zazwyczaj albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Prawdziwa kreatywna bomba.
Fu01wfs (1)
K. „Nalthe” Borto
Wilk z ponad dwudziestoletnim stażem w łapaniu książkowych dinozaurów i żeglowaniu po morzach mało znanych wirtualnych uniwersów. W wolnym czasie gotka z berneńczykiem na ramieniu, zawodowo patriotka językowa. Nocami poluje na papugi.

Redaktorzy

mika
Mika Kamikaze
Ohayou! c: Tutaj gemu-mango-animu-fanka z zamiłowaniem do rysowania, która w kuchni umie nawet chleb spalić, robiąc kanapki, a do tego ma zamiłowania sadystyczno-masochistyczne 😀 Czytać: mainuje Teemo c: Gram w LoL-a od niedawna, bo od presezonu piątego, ale przez ten rok bardzo się zafascynowałam tą grą ^^ Liczę, że nie będziecie żałować, czytając moje artykuły 😉
koteklenka
KotekLenka
Leworęczna weganka i studentka informatyki. Od najmłodszych lat jestem fanką gier komputerowych.
Do League of Legends dołączyłam w połowie 2015 roku. Lubię rysowanie, Bubble Tea, streamy z LoL-a i mojego pluszowego Poro.
Spliter
Siemanko wszystkim! Mam na imię Oliwier, dla przyja
ciół Oli i mam 16 lat. Jestem tutaj od lutego tego roku. Pasjonuję się wszystkim, co związane z CS-em, od wymian skinami do analizowania meczów.
jonson
Kamil „Johnson Case” Borowy
Recenzent i tester sprzętu gamingowego i IT. Entuzjasta nowych technologii i gier komputerowych. Wykładowca, nauczyciel informatyki i grafiki komputerowej. W ekipie znany również jako Profesor.
ferinmel
Ferinmel
Student filologii, fan erpegów i chińskich bajek.
Roman200020
Roman200020
Koszykarz amator podchodzący do życia z dystansem. Chyba zbyt często narzekam. Mam charakter wybuchowy, jestem typowym cholerykiem, bywam też uparty i lubię stawiać na swoim.
Volimate
Volimate
Jestem uczniem programu międzynarodowego, bardzo lubię języki. Interesuję się przedmiotami ścisłymi, konkretniej – matematyką, fizyką i geografią. Interesują mnie „obroty ciał niebieskich”. W wolnym czasie grywam ze znajomymi w Ligę oraz poszukuję nowych, ciekawych MMORPG. Bardzo lubię pisać artykuły „poradnikowe” oraz luźne felietony.
r3make
r3mAke
17-letni uczeń liceum, ekstrawertyk, realista, ciekawy świata. Gra w Ligę, ogląda seriale, lubi dobry film i niezdrowe żarcie, po prostu ideał… chyba? Poszerza grono redaktorów od października.
scope
Scope
Na co dzień spędzam zbyt dużo czasu przed komputerem, a w wolnych chwilach studiuję filologię angielską. W marcu zdecydowałem, że wolę siedzieć na Summoner’s Rift niż nad materiałami do matury, rozpoczynając tym samym trwającą do dziś przygodę z Ligą.

Korekta tekstów

Fu01wfs (1)
Nika „Nalthe” Borto
Wilk z ponad dwudziestoletnim stażem w łapaniu książkowych dinozaurów i żeglowaniu po morzach mało znanych wirtualnych uniwersów. W wolnym czasie gotka z berneńczykiem na ramieniu, zawodowo patriotka językowa. Nocami poluje na papugi.
amarant
AmaranthPhoenix
Trochę artystka, trochę matematyk. W wolnych chwilach gra, tresuje smoki i szuka sposobu, by wymigać się od nauki. Lepiej dogaduje się ze zwierzętami niż z ludźmi. Dorabia jako internetowy hejter.
??? XD
Kua
Ciekawy świata, od kilkunastu lat poszukuje sensu życia. Interesuje się wszystkim, a w wolnych chwilach zastanawia się, czego jeszcze nie doświadczył. Zawsze pozytywny, nie cierpi, gdy ktoś narzeka.

TeamSpeak

12348182_1027427307289339_1627556185_n
Kacper „Litowy” Zieliński
Dawniej naczelny, teraz administrator serwera TS. Zawsze na wszystkim się zna, służy dobrą radą, audiofil, muzyk i przede wszystkim gracz. Prawdziwa dusza How2Play – podobno na portalu siedzi dłużej od samego Kasahary.

Dział techniczny

diehappy
Damian „Blejdy” Pietrzak
Opiekun techniczny portalu. Jeśli coś nie działa, śmiało pisz do mnie. Moje moce obliczeniowe są niespożyte!

Masz talent do pisania?

Napisz do nas!