CS:GO – Najlepsze skiny cz.1: Glock-18

Dzisiaj startujemy z nową serią, w której będę przedstawiać 3 najlepsze skiny do każdej broni w CS:GO! Zapraszam na pierwszą część, w której pojawi się Glock!

Okej, na start nowej serii coś, z czym zaczyna każdy zawodnik po stronie Terrorystów, czyli Glock-18. Jest to darmowa broń, więc nie będę się rozwodzić nad jej kosztem i opłacalnością. Zerknijmy na statystyki glocka:

glock

Jak możemy zauważyć jest dość przeciętny, lecz stanowi on podstawową broń dla Terrorystów. Ale wiem, wiem – nie dla suchych informacji tu jesteście, więc bez zbędnego gadania,  zobaczcie sami 3 najlepsze skiny (moim zdaniem) do glocka!

Miejsce 3 – Glock-18 | Bunsen Burner ( Palnik Bunsena)

Jeden z tańszych skinów do glocka, według mnie jest cudny. Każdemu, kto ma wybór pomiędzy stanem FT, a BS, polecam wybrać BS, ponieważ z pewną dozą koloru zielonego ten skin wygląda jeszcze lepiej!

 glockbunsen

Miejsce 2: Glock-18 | Blue Fissure ( Niebieska Szczelina)

Tutaj się wahałem dość mocno nad umieszczeniem go na miejscu trzecim, ponieważ oba te skiny bardzo lubię, ale z tym wiążę pewne wspomnienia (naklejka iBuyPower, bieganie po łące – takie tam). Moim zdaniem jest to idealny skin na dodatki, np. jakieś hologramy.

niebieska szczelinaglock

Miejsce 1: Glock-18 | Royal Legion (Królewski Legion)

I dochodzimy do miejsca pierwszego, na którym jest Królewski Legion. Kiedy wyszedł, kupiłem go natychmiast, bez zastanowienia. Moim zdaniem połączenie grawerunku na metalu i pomarańczowe wykończenie tworzą idealne połączenie. 11/10!

glock royal

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]

O autorze: Spliter

SpliterHeyo, tutaj Spliter! Jestem miłośnikiem wszystkich platform i wielkim fanem serii Borderlands. Jeżeli chcecie się o coś mnie zapytać - piszcie! Nikt tutaj nie gryzie przecież 🙂
Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, to możecie:
- staromodnie napisać maila - SpliterH2P@wp.pl
- wbić na Twittera - @SpliterH2P
*chwilę już jestem na H2P*